Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agnieszka Fedczyna-Potęga (nr 8)

Utworzony przez Marzena, 13 września 2012 r. o 09:14
Znam Panią Anieszkę z pola biznesowego, to bardzo energiczna i dynamiczna kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. To także dokonały organizator pracy zespołowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Panią Anieszkę z pola biznesowego, to bardzo energiczna i dynamiczna kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. To także dokonały organizator pracy zespołowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszka to świetna, dynamiczna kobieta. Miałem praktyki w sklepie SuperDzidzius i wiele się od niej nauczyłem. To doskonała mistrzyni w pisaniu różnorodnych tekstów i felietonów. Choć w połowie chciałbym być tak dobry jak ona. Dzięki Pani Agnieszko za tak szeroką wiedzę, której się od Pani nauczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciepła, serdeczna, a zarazem z dużym pazurem jeśli chodzi o realizację planów. To kobieta z niegasnącą energią do pracy...., wymagająca, ale jako przełożona na pewno sprawiedliwa i umiąca docenić drugą osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bystra, zawsze uśmiechnięta i rzeczowa. Jak się czegoś podejmuje, to w 100% się temu oddaje - wiem, bo współpracuje z nią od kilku lat. Jako przedsiębiorca potrafi różnymi kanałami dopiąć pozytywnie wszystkie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...