Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agnieszka Grudzińska to Miss Lata Dziennika Wschodniego 2011

Utworzony przez Gość, 11 września 2011 r. o 21:37
serena napisał:
Ha ha ha!Mam 32 lata,przysłać wam swoje zdjęcie?a na serio:oszczędźcie czytelnikom widoków takich miss
to trzeba było startować do konkursu a nie zostawiać tylko anonimowy ślad na monitorze ... ludzie jakie nasze społeczeństwo jest zgnuśniałe...sami nic nie robia a krytykowac każdy potrafi...trochę uśmiechu, radości i pozytywnych emocji !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem ciekawa gdzie sa te "PIEKNE" kobiety z lublina o których mówicie?? mogły startować Moze wy wezcie udzial w jakimś konkursie??przeżyjcie fajne chwile? ale nie po co?lepiej siedzieć przy kompie i napieprzać na innych. Jednego jestem pewna wasze slowa i tak nie przycmia tego ze Aga wygrala (jak najbardziej slusznie)i wyjedzie w cholerę na tydzień z tego nienormalnego zgorzkniałego kraju a wy dalej zalosnie bedziecie wyżywać sie na forach pozdrawiam zalosnych forumowiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekać każdy potrafi, każda z dziewczyn ma w sobie coś, każda ładna na swój sposób, podziwiam ich za odwagę. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Dziewczyny do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładna dziewczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...