Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agnieszka Holland z Nagrodą Wolności Jana Karskiego. W niedzielę Oscar?

Utworzony przez Andrzej, 24 lutego 2012 r. o 15:19
Piękna kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz gust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Uwaga propaganda
mały kazio daje głos...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona sama tez przeszla w zyciu niemalo. Do dzis pozostaje zagdka smierc jej ojca, ktoremu zapewne dopomozono w oddejsciu z tego swiata: http://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Holland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Agnieszko! Widzialem Pania wczoraj w pewnym znanym hotelu w Hollywood (nazwy nie podam, zeby Pani spokoju nie zaklocali w tej... pustelni). Trzymam kciuki w niedziele. Tez bede w "Kodaku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak Bylo w Chicago----> http://www.youtube.com/watch?v=KLaTkqw-lU4&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holland nie dostanie Oskara, za mało opluła nas Polaków! W Ciemnosci Jest to ksiażka i film, który obraża moją godnosć jako Polaka. Jestem urodzony we Lwowie, sprawa jakby mnie dotyczy, znam getto z opowiadań brata, sióstr, matki i ojca. Byłem dzieckiem gdy wyjechalismy ze Lwowa do Wroclawia w 1945 roku. Do rzeczy, mamy żyda, pana żyda, i Polaka, kreaturę lwowskiego cwaniaka Leopolda Sochę- karanego za kradziez, to ważna informacja. Otóż pan zyd łaskawie pozwala sobie pomgać -oczywiscie za drobną oplatą, dosłownie drobną , 500 zlotych dziennie, to dwa bochenki chleba. Kanalarz Socha ryzykuje życie, zycie swojej rodziny i pomaga panu żydowi, wykształconemu zydowi, żydowi z manierami. W tym zderzeniu światów, zyd jest dostojnikiem , Polak eks zlodziejaszkiem, prymitywnym robolem, którego zyd dopuscił do konfidencji. Holland bezmyślnie przeniosła na ekran wypociny żyda Roberta Marshalla. Trzeba być żydem, by tak pisać o ludziach, którzy ratowali żydowskie życie! Opisywany jest Leopold Socha, zbwaca żyda, nie szmalcownik, ani nie donosiciel , zbawca. I ten zbawca jest przedstawiony jako smieć, polski rynsztok, któremu pozwolił się ucywilizować- poprzez przyjęcie pomocy, żyd! Pan żyd, łaskawie przyjmuje pomoc! Z tego co wiem, Niemcy odarli żydów z czegoś takiego jak godnosć, honor, wstyd. Nie mieli takich przymiotów, strach zabrał wszystko. Dla Polak zyd w kanale, to zaszczuty człowiek, którego postanowił ratować kanalarz Leopold Socha praktycznie bezinteresownie, ocalił życie kilku zydów, narażajac wlasne! Gdyby żydzi tracili życie za ratowanie polaka , ani jeden Polak nie doczekalby końca wojny! Nie dawno czytalem Książkę "dziewczynka w czerwonym płaszczu" również i tam zydówka pluje na "polskie świnie" które uratowały jej parszywe zycie. Na żydowską wdziecznosc nei ma co liczyc, na wrogosc tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ambasador USA w Polsce Lee Feinstein, po prostu postapił tak jak postępuje jego nacja, uchonorował swoją rodaczkę! Obydwoje pochodzą " z narodu wybranego"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adsenior napisał:
Ambasador USA w Polsce Lee Feinstein, po prostu postapił tak jak postępuje jego nacja, uchonorował swoją rodaczkę! Obydwoje pochodzą " z narodu wybranego"!
Po polsku słowo "honor" i stosownie pochodzące od niego czasowniki pisze się przez samo "h", a nie "ch". Mam nadzieję, że nie przyjmiesz tej uwagi jako prześladowania antypolskiego. Oczywiście nie zabierałbym Ci czasu, gdybyć potoczną nazwę męskiego przyrodzenie napisał przez "h", zamiast "ch", ale tym przypadku chodzi o honor Słowo, do którego Polacy są bardzo przywiązani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=GGEeN78rhLQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście ma Pan rację, Panie Rozencwajg, przepraszam za "byka" i dziękuję za jego wyłapanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek z LA napisał:
Brawo Pani Agnieszko! Widzialem Pania wczoraj w pewnym znanym hotelu w Hollywood (nazwy nie podam, zeby Pani spokoju nie zaklocali w tej... pustelni). Trzymam kciuki w niedziele. Tez bede w "Kodaku".
Don't be so mysterious, Maciek http://www.petitermitage.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adsenior napisał:
Ambasador USA w Polsce Lee Feinstein, po prostu postapił tak jak postępuje jego nacja, uchonorował swoją rodaczkę! Obydwoje pochodzą " z narodu wybranego"!
Każdy ma swój narud, chonor i bochateruf http://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale nie tym razem! Wygra "Separacja": http://www.youtube.com/watch?v=B2Sswx_vrWk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygra! http://www.youtube.com/watch?v=E0THqnO2rHU&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Holland nie dostanie Oskara, za mało opluła nas Polaków! W Ciemnosci Jest to ksiażka i film, który obraża moją godnosć jako Polaka. Jestem urodzony we Lwowie, sprawa jakby mnie dotyczy, znam getto z opowiadań brata, sióstr, matki i ojca. Byłem dzieckiem gdy wyjechalismy ze Lwowa do Wroclawia w 1945 roku. Do rzeczy, mamy żyda, pana żyda, i Polaka, kreaturę lwowskiego cwaniaka Leopolda Sochę- karanego za kradziez, to ważna informacja. Otóż pan zyd łaskawie pozwala sobie pomgać -oczywiscie za drobną oplatą, dosłownie drobną , 500 zlotych dziennie, to dwa bochenki chleba. Kanalarz Socha ryzykuje życie, zycie swojej rodziny i pomaga panu żydowi, wykształconemu zydowi, żydowi z manierami. W tym zderzeniu światów, zyd jest dostojnikiem , Polak eks zlodziejaszkiem, prymitywnym robolem, którego zyd dopuscił do konfidencji. Holland bezmyślnie przeniosła na ekran wypociny żyda Roberta Marshalla. Trzeba być żydem, by tak pisać o ludziach, którzy ratowali żydowskie życie! Opisywany jest Leopold Socha, zbwaca żyda, nie szmalcownik, ani nie donosiciel , zbawca. I ten zbawca jest przedstawiony jako smieć, polski rynsztok, któremu pozwolił się ucywilizować- poprzez przyjęcie pomocy, żyd! Pan żyd, łaskawie przyjmuje pomoc! Z tego co wiem, Niemcy odarli żydów z czegoś takiego jak godnosć, honor, wstyd. Nie mieli takich przymiotów, strach zabrał wszystko. Dla Polak zyd w kanale, to zaszczuty człowiek, którego postanowił ratować kanalarz Leopold Socha praktycznie bezinteresownie, ocalił życie kilku zydów, narażajac wlasne! Gdyby żydzi tracili życie za ratowanie polaka , ani jeden Polak nie doczekalby końca wojny! Nie dawno czytalem Książkę "dziewczynka w czerwonym płaszczu" również i tam zydówka pluje na "polskie świnie" które uratowały jej parszywe zycie. Na żydowską wdziecznosc nei ma co liczyc, na wrogosc tak.
Zgadzam się w 100 procentach z twoją opinią i potwierdzam to wszystko. Myślę jednak że ma duże szanse,bo nie kto inny jak tylko inni Żydzi te nagrody przyznają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adsenior napisał:
Ambasador USA w Polsce Lee Feinstein, po prostu postapił tak jak postępuje jego nacja, uchonorował swoją rodaczkę! Obydwoje pochodzą " z narodu wybranego"!
100 % racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nie ma za co kochać tych ŻYDÓW, musi pozostać tak jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie kto te Oscary rozdaje? 5765 osób nominowanych dożywotnio. Liczby mówią same za siebie: 94 proc. członków akademii to biali (żadnego czranego), 77 proc. stanowią mężczyźni, średnia wieku wynosi 62 lata, a osoby poniżej 50 roku życia to tylko 14 proc. Lista członkó - ściśle tajna. Są na niej: fryzjerzy, manikurzyści, perukarze, kierowcy, sprzątacze ogrodów, kelnerzy, kucharze, wróżki i przepowiadacze przyszłości, właściciele lokali, lekarze, dentyści, grabarze, sprzedawcy zwierząt domowych, sprzedawcy alkoholi, rzeźnicy. Długa lista. jak się oficjalnie pisze, żadne inne ciało w takim składzie nie miałoby szans uznania z reprezntatywne w USA. Po prostu - CHÓR WUJÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...