Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akmal Shaikh trafił z Lublina do chińskiej celi śmierci

Utworzony przez smke, 28 grudnia 2009 r. o 21:18
Gdy by był znanym przestępcą rezyserem to napewno sikorski wystąpiłby znotą protestacyjną a tak nic. Szkoda chłopa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czyńmy męczennika z przemytnika narkotyków!!! Za przemyt lub dilerkę kula w łeb ! Dura lex sed lex!!!!!! Za to cenię chińczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Nie czyńmy męczennika z przemytnika narkotyków!!! Za przemyt lub dilerkę kula w łeb ! Dura lex sed lex!!!!!! Za to cenię chińczyków.
ty barani łbie! chętnie wymieniłbym z chinolami pakistana na ciebie..śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem załamana znam Akmala i przykro patrzeć jak polskie media na kilka godzin przed jego egzekucją publikują brudy z jego życia prywatnego,może lepiej okażcie troche współczucia i opublikujcie wspomnienia o tym człowieku.Wiem,że Akmal nigdy w życiu nie zgodziłby sie przewieść narkotyków,był im przeciwny przynajmniej w okresie kiedy miałam z nim kontakt.Nie oceniajcie go na podstawie kilku materiałów prasowych nie jest terrorystą ani przemytnikiem,jestem przekonana o tym,że został wrobiony w przemyt bo ufał ludziom był naiwny jak dziecko plus jego choroba sprawiła iż żył we własnym świecie.NIE ZASŁUGUJE NA ŚMIERĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się i miejmy nadzieję ,że uda się mu uratować swoje życie. Nie sądze aby ktoś swiadomie przemycał aż 4kg. narkotyku. To straszne co się stało i dzieje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tego pana ale ten kto sporządzał ten artykuł powinien sie dokształcić. Poziom artykułu z podstawówki. Mam nadzieje ze więcej o tak parnym poziomie stylistycznym nie zobaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chińczycy nie dali się nabrać oszustowi i poznali się na nim,jak by miał pieniądze to i nasi włodarze dali by się nabrać.Smutne że mają go stracić,gość pojechał zarobić na alimenty a tu lipa i czapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szu napisał:
ty barani łbie! chętnie wymieniłbym z chinolami pakistana na ciebie..śmieciu
szu pewnie lizałeś mu d...ę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
jestem załamana znam Akmala i przykro patrzeć jak polskie media na kilka godzin przed jego egzekucją publikują brudy z jego życia prywatnego,może lepiej okażcie troche współczucia i opublikujcie wspomnienia o tym człowieku.Wiem,że Akmal nigdy w życiu nie zgodziłby sie przewieść narkotyków,był im przeciwny przynajmniej w okresie kiedy miałam z nim kontakt.Nie oceniajcie go na podstawie kilku materiałów prasowych nie jest terrorystą ani przemytnikiem,jestem przekonana o tym,że został wrobiony w przemyt bo ufał ludziom był naiwny jak dziecko plus jego choroba sprawiła iż żył we własnym świecie.NIE ZASŁUGUJE NA ŚMIERĆ !!!
Jak tak cenisz Akmala to daj jego dzieciom teraz jeść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Módlmy się i miejmy nadzieję ,że uda się mu uratować swoje życie. Nie sądze aby ktoś swiadomie przemycał aż 4kg. narkotyku. To straszne co się stało i dzieje.....
Bo na więcej nie miał kasy dlatego tylko 4kg.A czy on był wierzący?żeby się za niego modlić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
jestem załamana znam Akmala i przykro patrzeć jak polskie media na kilka godzin przed jego egzekucją publikują brudy z jego życia prywatnego,może lepiej okażcie troche współczucia i opublikujcie wspomnienia o tym człowieku.Wiem,że Akmal nigdy w życiu nie zgodziłby sie przewieść narkotyków,był im przeciwny przynajmniej w okresie kiedy miałam z nim kontakt.Nie oceniajcie go na podstawie kilku materiałów prasowych nie jest terrorystą ani przemytnikiem,jestem przekonana o tym,że został wrobiony w przemyt bo ufał ludziom był naiwny jak dziecko plus jego choroba sprawiła iż żył we własnym świecie.NIE ZASŁUGUJE NA ŚMIERĆ !!!
Kobieto 90%pakistańczyków żyje z produkcji narkotyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćpunek napisał:
Kobieto 90%pakistańczyków żyje z produkcji narkotyków.
A czy dyskusja z tobą prymitywie przywróci mu życie?nie! więc szkoda marnować mi na Ciebie czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie sądze aby ktoś swiadomie przemycał aż 4kg. narkotyku. To straszne co się stało i dzieje.....
Nieeee, no jasne, nie zauważył, że niesie 4-kilogramowy pakunek!!! 4 gramy można nieświadomie, ale taką paczkę???Proszę Cię!!! A straszne nie jest to, że został stracony, tylko to, że miał przy sobie ilość heroiny wystarczającą do uśmiercenia dziesiątków innych ludzi, a teraz nad nim się pół Europy lituje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
et tete des ane quesque vous conais vous conaise le travail que staline epoqrite et ..............................................? merde atous qui prent cette homme comme un trafiqunat de drogue.un homme bien mais elase il ya peut hommes dans ce monde hepocrite ,la chine et autre ces les poubele du monde tenire mon sexe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...