Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Swoją drogą to nieraz się zastanawiam jak można wytrzymać 8 godz. jeżdżąc w tę i z powrotem, albo stojąc w markecie jako ochrona. I tak dzień w dzień. Oczywiście nie zmienia to faktu, że esemesowanie, oglądanie filmów, itp. w czasie prowadzenia auta to po prostu szczyt nieodpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki bohater. Nakręcił film urządzeniem, o którym pojęcia ma tylko tyle, jak go używać. Wcisnął guzik i komuś zrobił świństwo. Sam pewnie nienaganny pracownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy kierowcy mpk jeżdzą jakby bydło wiezli a nie ludzi- ostatnio kierowca lini 26 w kierunku Czechów hamował na petli na os. Widok a widział na pewno jak biegł nastolatek i powinien jeszcze nie ruszać aż wszyscy polecieli do przodu a dziecko mało głowy nie rozbiło bo siedziało z przodu na siedzeniu za kierowca i uderzyło w barierkę przy tak ostrym hamowaniu, dobrze, że skończylo sie na nabitym siniaku i guzie. Kierowca mimo upomnienia śmiał jeszcze ostro pyskować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalne w mpk tam kierowcy maja w glebokim zapleczu przepisy ale maja waleczne sluzby wewneczne a im poprostu wolno a co.Policja w ciemnych okularach bo nie do widzacy widzi w duzym telewizorze a co dopiero za taka szyba ale mpk to takie indyjskie swiete .pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świństwo to zrobił sobie sam kierowca swoim niepoprawnym zachowaniem i narażając jeszcze na niebezpieczeństwo innych. Dobrze, że ktoś szybko zareagował i nagrał film.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak przy ruszeniu mogl hamowac tak ostro, ze dziecko sobie glowy malo nie rozbilo?? smoki w tej bajce byly, czy tylko elfy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal, granda, to nigdy nie powinno się stać... powinni za to surowo karać, dziesięć batów na goły tyłek minimum. No dobra - skoro już wypowiedziałem się o filmowaniu czegokolwiek w pionie, przejdźmy do rzeczy: Wylać dyscyplinarnie a dane przekazać zespołowi ds. przestępstw i wykroczeń drogowych KMP, żeby mu dosłodzili przymusowe wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Google maps sobie włączył, każdy może się zgubić. Czepiacie sie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to się biedactwo szybko rozchorowało,pewnie to objawy silnego stresu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieraz piszą smsy w trakcie jazdy albo rozmawiają z telefonem w ręce, ale zwykle się z tym kryją, staraja się mniej oscentacyjnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy autobusów linii miejskich notorycznie łamią przepisy. Ostatnio kierowca linii 26 omal nie skasował nam samochodu,gdyby nie szybka reakcja mojego męża to doszło by do kolizji a pan ze swojej strony przesłał nam tylko kilka dziwnych gestów przedrzeźniając mojego zdenerwowanego męża. Porostu coraz gorsze chamstwo wśród tych kierowców już nie wspomnę o tym że jak się jedzie komunikacją miejską to trzeba się mocno trzymać bo jeżdżą jak by ziemniaki wozili a nie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki bohater. Nakręcił film urządzeniem, o którym pojęcia ma tylko tyle, jak go używać. Wcisnął guzik i komuś zrobił świństwo. Sam pewnie nienaganny pracownik
ty taki jesteś, czy głupiego udajesz? Jeśki ktoś coś źle robi to trzeba się go pozbyć, to nie jest donoszenie ani karanie, a troska o bezpieczeństwo. guzik - sam nie masz pojęcia o urządzeniu, bo teraz są telefony dotykowe, a tam "guzików" nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca linii 26 mial prawdopodobnie lepszy zasieg widoku, niz maz-superbohater, a jesli maz-superbohater nie potrafi dobrze ocenic odleglosci, to niestety chyba czas na okuliste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsiadzcie sobie na kilka godzin za kierownice, uzerajcie sie z burakami ("wlacz klimatyzacje!!!" , "wylacz klimatyzacje, bo mi zimno", "nie hamuj gwaltownie!", "ale wariat, rozjechalby czlowieka! mogl hamowac!", "przejechal na pomaranczowym! wariat drogowy!" ewentualnie "co za debil, przyhamowal na pomaranczowym! ziemniaki wozi").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"normalne w mpk tam kierowcy maja w glebokim zapleczu przepisy ale maja waleczne sluzby wewneczne a im poprostu wolno a co.Policja w ciemnych okularach bo nie do widzacy widzi w duzym telewizorze a co dopiero za taka szyba ale mpk to takie indyjskie swiete .pozdro " Normalnie to ludzie piszą w języku ojczystym. Ale - jak widać - nie zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajerzy sami w tej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA 6 codziennie jeżdżę  6 i nakręciłabym pełnometrażowy film z kierowcą w roli głównej. Tragedia, wymusza pierszeństwo, wjeżdża na krawężnik bo za ciasno mu, skręca ze skrajnego pasa i hamują jakby pierwszy raz siedział za kierownicą. Autobus ma numer boczny 1118 albo 1811 a takie cuda są o 7.12 odjazd z Romera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie jeździsz codziennie, bo ten autobus 1811 (ex. AKL, później ajenta MPK) od 1.07 już nie jeździ. :) Poza tym, to kierowca jest od oceniania, czy ciasno, czy nie, a nie Ty. Myślę, że hamowałabyś o niebo lepiej, a i na "pierszeństwie" też się pewnie znasz!   P.S. "pierwszeństwo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalic go z pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy MPKowcy są stele przypisani do danej linii czy czy często je zmieniają. Bo jeżdżąc po tej samej trasie miesiącami dzień w dzień na dodatek po mieście przystanek, skrzyżowanie, światła faktycznie można dostać bzika. Mam samochód od paru ładnych lat nie korzystałem z usług MPK więc pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...