Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm24: Za głośno podczas jazdy autobusem

Utworzony przez Mikra, 30 marca 2012 r. o 19:38
Gdyby pasażerowie nie dawaliby im pieniędzy, to by żebracy nie jeździli i nie grali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPALIĆ BRUDASÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak.Czasami własnemu dziecku taka podstarzała kobitka nie da,a rumunowi wżuca i myśli że kupi sobie czystość sumienia. Też uważam że gdyby mośki nie dawały to by i to nie grało i zbierało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za jaja i na latarnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie lenie uczciwej roboty czepią, a babcie lepiej wnukowi niech dadzą niż jakimś nierobom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja im nie daję pieniędzy, ale w sumie to mi się nawet podoba jak grają - fajny klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę takie hałasy niż durne rozmowy przez komórki.Przypomina mi się jak w metrze paryskim też grali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganeria zawsze się bedzie szerzyć tam gdzie zobaczy naiwnych ludzi. Opamiętjcie się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hanczur napisał:
SPALIĆ BRUDASÓW
hahahahaha, POPIERAM!!!! Prawda o romach jest taka, że raz zobaczysz ich żebrzących pod kosciołem czy grających w autobusie na akordeonie, a innym razem z lepszym telefonem w ręku niż twój. ROMY TO BANDA BRUDASÓW, NIERÓBÓW, ZŁODZIEJI z których nie ma adnego pożytku. Niech spier***ją na ukraine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...