Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Albo emerytura, albo praca

Utworzony przez gluś, 30 grudnia 2010 r. o 12:34
I w końcu nastał porządek amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bedzie wolnych etatów dla młodych po studiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIDIOCIAŁE PRZEPISY! POLICJANT, ŻOŁNIERZ ITP KTÓRZY PO 15 LATACH NIBY PRACY STAJĄ SIĘ PASOŻYTNICZYMI EMERYTAMI W NASZYM KRAJU TO NAJGORSZA ZAKAŁA NARODU POLSKIEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Tak powinno być, albo praca albo emerytura....Tylko szkoda, że te emerytury są takie niskie. Daleko mi do emerytury, ale myślę że mało który emeryt pracuje, bo lubi...pracuje chyba dla pieniędzy, bo przy dzisiejszych płacach na lubelszczyźnie emerytury są raczej głodowe. Nie cieszy mnie zbytnio fakt że ludzie bedą żyli w nędzy, czesto po wielu latach pracy, ale też i młodzi potrzebują pracy....I bądź tu mądry....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
ZIDIOCIAŁE PRZEPISY! POLICJANT, ŻOŁNIERZ ITP KTÓRZY PO 15 LATACH NIBY PRACY STAJĄ SIĘ PASOŻYTNICZYMI EMERYTAMI W NASZYM KRAJU TO NAJGORSZA ZAKAŁA NARODU POLSKIEGO!!!
Co, nie przyjęli do Policji ? No sam wiesz, zdrowie psychiczne to podstawa w tym zawodzie. Nie mogą każdego przygłupa przyjąć bo się ciota zaraz zastrzeli przy czyszczeniu pałki słuzbowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, już Bajarz "Hooo ho hooo" zapowiada że będzie nowelizacja tej wreszcie sprawiedliwej ustawy i wszystko wróci do stanu jaki był.Młodzi ludzie nie mają pracy a zasłużeni związkowcy i nic nie robiący będą nadal tkwić na stanowisku jak pewien lekarz w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie oczywiście ponad osiemdziesięciolatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Co, nie przyjęli do Policji ? No sam wiesz, zdrowie psychiczne to podstawa w tym zawodzie. Nie mogą każdego przygłupa przyjąć bo się ciota zaraz zastrzeli przy czyszczeniu pałki słuzbowej.
Panowie obrażacie nawzajem i obaj macie rację a to wszystko dlatego że to państwo jest tak kiepskie jak to oszołomstwo co nami rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='z' timestamp='1293711751' post='413865'] I bardzo dobrze. Tak powinno być, albo praca albo emerytura....Tylko szkoda, że te emerytury są takie niskie. Daleko mi do emerytury, ale myślę że mało który emeryt pracuje, bo lubi...pracuje chyba dla pieniędzy, bo przy dzisiejszych płacach na lubelszczyźnie emerytury są raczej głodowe. Nie cieszy mnie zbytnio fakt że ludzie bedą żyli w nędzy, czesto po wielu latach pracy, ale też i młodzi potrzebują pracy....I bądź tu mądry.... [/quote Tak powinno być,ALBO PRACA ALBO EMERYTURA,z moich obserwacji tak jest tam gdzie od zatrudnionego wymaga się efektów pracy,to ludzie odchodzą na emeryturę po osiągnięciu wieku. Natomiast jeżeli wystarczy podpisać listę płac, wypić kawę i pozajmować się ploteczkami zamiast pracą, to "emeryci pracują" i dzień zleci i co miesiąc wpada do kieszeni emerytura, pensja i jeszcze potomek też ma zapewniony etat!!! Natomiast to że tylu młodych, i wykształconych pozostaje bez pracy albo wyjeżdża za granicę to naprawdę nikogo nie obchodzi... liczy się jedynie prywatny interes! Tak się dzieje miedzy innymi w Urzędzie Gminy w Jabłonnie,gdzie 3/4 zatrudnionych to emeryci, wystarczy tam pójść załatwić jakąś sprawę to nóż w kieszeni się otwiera, bo albo nie wiedzą jak, bo to wymaga wysiłku, albo po prostu im się ni chce.Takie przykłady można mnożyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boze nareszcie jakas madra decyzja w tym kraju, tak sie ciesze! tyle mlodych, wyksztalconych ludzi nie ma pracy bo siedza te stare pryki i biora jeszcze dwie wyplaty, nóż sie w kieszeni otwiera...no ale moze cos sie wreszcie ruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Co, nie przyjęli do Policji ? No sam wiesz, zdrowie psychiczne to podstawa w tym zawodzie. Nie mogą każdego przygłupa przyjąć bo się ciota zaraz zastrzeli przy czyszczeniu pałki słuzbowej.
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM NIE PRZYJMUJĄ DO POLICJI WIĘC I TAK BY MNIE NIE PRZYJĘLI NAWET GDYBYM SIĘ STARAŁ, CO ZAŚ DO ZDROWIA PSYCHICZNEGO TO MASZ RACJĘ TAM BIORĄ TYLKO TAKICH KTÓRZY DAJĄ SOBĄ MANIPULOWAĆ I DAJĄ SIĘ TRESOWAĆ, POTEM KUNDLE CZY PSY NA NICH MÓWIĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Panowie obrażacie nawzajem i obaj macie rację a to wszystko dlatego że to państwo jest tak kiepskie jak to oszołomstwo co nami rządzi
Owszem, ale mój pożal sie boże przedmówca nic nie pierdnie o słabości państwa tylko narzeka ,że się poznano na jego ułomstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze,ludzie którzy ciężko pracowali nie mają siły i zdrowia do dalszej pracy,nie pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale bedzie wolnych etatów dla młodych po studiach
Będziesz widział etaty buhahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Owszem, ale mój pożal sie boże przedmówca nic nie pierdnie o słabości państwa tylko narzeka ,że się poznano na jego ułomstwie.
UŁOMNI TO CIĘ SPŁODZILI, WNIOSKUJE TO PO TYM BO CZYTAĆ CIĘ NAUCZYLI ALE ZROZUMIEĆ TO CO PRZECZYTAŁEŚ NIESTETY JUŻ NIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze że emerytura lub praca.trzeba zrobić porządek w Policji oraz Wojsku tam pracuje najwięcej NIEROBÓW jak trzeba było służyć to bardzo chory lub leniwy i uciekał na emeryturkę po 15 latach, a potem przyjmował się już jako zdrowy do pracy i to nie fizycznej.totalna bzdura naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boryseusz 1 napisał:
bardzo dobrze że emerytura lub praca.trzeba zrobić porządek w Policji oraz Wojsku tam pracuje najwięcej NIEROBÓW jak trzeba było służyć to bardzo chory lub leniwy i uciekał na emeryturkę po 15 latach, a potem przyjmował się już jako zdrowy do pracy i to nie fizycznej.totalna bzdura naszego kraju.
Twoja stara wie,że urodziła deb***a ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
UŁOMNI TO CIĘ SPŁODZILI, WNIOSKUJE TO PO TYM BO CZYTAĆ CIĘ NAUCZYLI ALE ZROZUMIEĆ TO CO PRZECZYTAŁEŚ NIESTETY JUŻ NIE!!!!
Twoja stara wie,że urodziła deb***a?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM NIE PRZYJMUJĄ DO POLICJI WIĘC I TAK BY MNIE NIE PRZYJĘLI NAWET GDYBYM SIĘ STARAŁ, CO ZAŚ DO ZDROWIA PSYCHICZNEGO TO MASZ RACJĘ TAM BIORĄ TYLKO TAKICH KTÓRZY DAJĄ SOBĄ MANIPULOWAĆ I DAJĄ SIĘ TRESOWAĆ, POTEM KUNDLE CZY PSY NA NICH MÓWIĄ!!!!
Wyższe wykształcenie po KUL-u wsadź sobie w odbyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczekajcie łajna, szcekajcie a ja lada dzien dostanę swoje kolejne 2500zł emeryturki. A wy dalej zapier...łopatą za swoje 960 zł miesięcznie. I ani mi tu mru mru...he he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Co, nie przyjęli do Policji ? No sam wiesz, zdrowie psychiczne to podstawa w tym zawodzie. Nie mogą każdego przygłupa przyjąć bo się ciota zaraz zastrzeli przy czyszczeniu pałki słuzbowej.
Śmiech mnie ogarnia na ten komentarz.Tylko jaki komentator taki i komentarz.Jest własnie odwrotnie, w dużej mierze, do tego co piszesz panie "normalny".A tak prawdę mówiac to dosyc policyjnego nierobstwa, pracowac tak jak większośc obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...