Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkohol od 21 lat? Właśnie powstał Narodowy Program Trzeźwości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 17:49 Powrót do artykułu
a ja jestem za skończeniem picia alkoholu przez księdza podczas mszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie sie modlami i tutaj juz zaczynacie trutnie gmerac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury... Skoro młodsi niż 18 piją bez problemu, mimo że teoretycznie jest zakaz, to tak samo będą pić przed 21 r.z. Swoją drogą nie wyobrażam sobie, że ktoś idzie na studia i dopiero w połowie może wypić piwo. A piszę to jako osoba niezbyt popierająca picie. We wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek. Jak ograniczonym trzeba być żeby sądzić, że taki przepis coś zmieni? Jak ktoś chce pić to będzie, żadne zakazy na to nie wpłynął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest dla ludzi ale trzeba z głową. To że niektórzy przeginają nie jest wielką tajemnicą. Natomiast wprowadzenie tak durnego przepisu spowoduje że czarny rynek tylko zyska. A abepe niech się zajmie swoją czarną mafią, bo najciemniej pod latarnią. Dziękuje za uwagę, teraz idę na jednego bo się zirytowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż to było tych programów i wszystkie jednakowo nieskuteczne, ten jednak jest inny, bo narodowy, zatem panie, panowie czapki z głowy bo idzie program narodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia KK pije od rana do wieczora w czasie pracy. Dlaczego nikt się tym nie zajmie ? Naprani czarni sukienkowcy rozbijają się furami od bezdomnych po miastach o wsiach nie wspominając !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luzik... prawdziwy post to chleb i ... wino. Damy rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komusze psie syny od stuleci rozpijali Polakow. Za wodke do dzisiaj ZSLowcy glosy na wsiach kupuja. Swolocz postsowiecka won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przestaną chlać ci którzy robią najwięcej szumu wokół tego wyolbrzymionego problemu i będzie OK. Niech wprost powiedzą że chcą podwyżki na alkohole a nie szukają pretekstu i kręcą się wokół tematu jak pies za zapchlonym ogonem. Stałem w E`Leclerc przez 45 minut i wyobraźcie sobie nikt w tym czasie nie zdjął ani jednej butelki alkoholu z półki. Po podwyżkach na piwo, którego cena oscyluje już w granicach 3 zł ,też popyt na nie wyraźnie spadł - to potwierdziła mi pracownica jednej z Biedronek. Kto dzisiaj widzi takie obrazki które były na porządku dziennym w latach 70-tych ,80-tych ,kiedy to przy okazji jakichś popularnych imienin ,czy innych okazji ,gdzie co drugi wytaczał się z autobusu i wężykiem podążał do domu . Przyznajcie księżulki , przyobiecali procenta od podwyższonej akcyzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za zakazem sprzedaży w sejmie. Nie dość że to miejsce pracy, to są tam podejmowane decyzje. Jak widać błędne patrząc na takie, coś tam coś - prawda pani elu k. ? A kościół niech pilnuje lepiej swoich pijaków za kółkiem (strach chodzić po skierki) i pedofilów bo do końca świata przenosić ich się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co o tym sądzi ksiądz Leszek S. ze Skierki ? To jest mój autorytet, bo i w pokerka może pyknąć, jak i kluczyki ma ogólnodostępne... A w razie co ma kogoś kogo można podstawić na rozprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to wogóle powinni zdelegalizować alkohole wysoko procentowe. Piwo mi wystarczy;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katabasy mam ciekawszy pomysł-chrzest dopiero po osiągnięciu pełnoletności jako świadomy wybór. Co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Katabasy mam ciekawszy pomysł-chrzest dopiero po osiągnięciu pełnoletności jako świadomy wybór. Co wy na to?
 Ponoć w wieku chrystusowym człowiek jest bardizej dojrzały i świadomy. Czemu pierzecie umysły niewinnym dzieciom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają w swoich czarnych szeregach zaprawionych w bojach. Przypomnę - "Dziewulski zdradza: Arcybiskup Głódź upił Kwaśniewskiego" - jeśli jest człowiek na tej planecie, który zdołał upić Kwaśniewskiego - to jest to wybitny autorytet w kwestiach alkoholowych z doświadczeniem i takiego księdza należy słuchać. Wie o alkoholu WSZYSTKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej pij ,więcej bzyka j- zrób to dla Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głodzio pasuje na szefa tej komisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
William Pochliobkin autor „Historii wódki", rozpijanie sowietów - celem reżimu było moralne rozbicie społeczeństwa, bo najbardziej podatni na alkoholizm okazali się robotnicy i inteligencja, a więc dwie najważniejsze grupy społeczne. Chodziło także o wywiad - tysiące donosicieli czyhały nieostrożnie wypowiedziane myśli podczas rozmów przy butelce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a seks uprawiać od ilu lat można, też powinni zrobić od 21 i jeżeli ktoś do 21 lat urodzi dziecko to mu odpierać i niech księża je wychowują, będą mieli zastępców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...