Witam! Chciałbym prosić o głos na pracę http://pleneria.allegro.pl/galeria/Praca-284 Dlaczego akurat na moją pracę? Otóż interesuje się energetyką jądrową, i nie tylko chce jechać "bo chce", ale po prostu się tym od dawna interesuje, a moje zdjęcie co prawda nie jest wyrafinowane ale za to nie modyfikowane, a dodatkowo przedstawia zespół obiektów opustoszałych - cały kompleks budynków z Elektrowni Jądrowej Żarnowiec. Więc jeżeli oglądasz ten post, bardzo Cię proszę o głos na mnie Aby zagłosować trzeba mieć konto Allegro. Każdemu kto zagłosuje bardzo serdecznie dziękuje! Proszę też o poinformowanie swoich znajomych, kolegów, koleżanki, rodziny i podsunięciu im mojego linka Głosowanie nic nie kosztuje, a być może pozwoli spełnić moje marzenie odnośnie wycieczki która jest do wygrania w konkursie. Pozdrawiam. P.S. Mam nadzieje że kogoś przekonam P.S. 2 Jeżeli nie wierzysz mi że podałem link do konkursu Allegro to prosze wejdź na stronę główną allegro www.allegro.pl następnie kliknij na zakładkę SPOŁECZNOŚĆ, znajdującą się na górnym pasku. Po otworzeniu podstrony "Społeczność" po prawej stronie będziesz mieć kwadratową reklamę "Pleneria Wyjazd do Strefy Zero" ,"prypeć, Kijów Czarnobyl", dowiedz się więcej", kliknij to, następnie wybierz GALERIA i odnajdź moją prace o numerze 284 . Oddaj głos logując się.
Ostatnio edytowany 4 marca 2011 r. o 13:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz