Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Duda na obchodach 25. rocznicy niepodległości Ukrainy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2016 r. o 08:23 Powrót do artykułu
jak za darmo Mi-2 robiono  dlo ZSRR, to z czego WSK opłacała te 12500 pracowników oraz to wszystko co wymieniał Gucio ? ile teraz śmigłowców, kiedy nie ma tego zniewolenia poszłow świat ? czekam na rzeczową odpowiedź ( nie typu ilu oficerów zamordowali Ruscy )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz lepiej ? jak zatrudnia się niecałe 3000 osób i nituje skorupy włochom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po dokonaniu inwazji na Polskę Związek Radziecki przestał uznawać państwo polskie i nie uznał polskich więźniów wojskowych jako jeńców wojennych
Dyskusja dotyczy współczesności buraku. O tym jaki interes ma Polska żeby topić miliardy wywożone do ukraińskiego szmaba przez kolejnych zdrajców popisowskich. Jak już chcesz o czasach minionych podyskutować to proszę bardzo - 1. Paradoksalnie zesłania na Sybir i do Kazachstanu ocaliły trochę ludności polskiej np z Wołynia - gdyby tam pozostali zostali by wymordowani w bestialski sposób 2-3 lata później. Zsyłka dawała choćby minimalną szansę na przeżycie - spotkanie z rezunami ukraińskimi oznaczało zawsze śmierć w męczarniach. 2. Zbrodnia w Katyniu czy Ostaszkowie to z całym szacunkiem  dla tam pomordowanych Polaków ale była wręcz humanitarna - strzał w potylicę to natychmiastowa śmierć bez męczenia się. Polskie dzieci, kobiety i staruszkowie na Wołyniu, w Małopolsce Wschodniej ale i na tu na płd-wsch Lubleszczyźnie modlili się żeby umrzeć szybko. Śmierć jak w Katyniu uznali by za błogosławieństwo. Ojcowie i dziadkowie twoich przyjaciół czyli ukraińskie rezuny - obdzierali Polaków żywcem ze skóry, przerzynali żywcem piłą do drewna, patroszyli żywych ludzi jak ubite zwierzęta, wbijali gwoździe w czaszkę... mógłbym wymieniać tak długo ale każdy kto chce może się dowiedzieć jak było z opracowań historycznych i wspomnień. Ukraina jest przeklęta przez Boga i ludzi którzy byli zarzynani przez swoich ukraińskich sąsiadów. Ja także przeklinam Ukrainę i Ukraińców. Krew moich rodaków na ich krękach do setnego pokolenia. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś, kto nie zna geografii jest w stanie twierdzić, że Ukraina jest buforem dla Polski. W okręgu kaliningradzkim jest więcej ruskiego wojska niż liczy cała armia RP wraz z aeroklubami, myśliwymi, kołami gospodyń wiejskich uzbrojonymi w wałki i ich mężami kosynierami :). Litwin Giedroyc nagadał głupot, że bez wolnej Ukrainy (liczącej aż 25 lat) nie ma wolnej Polski (liczącej jedynie 1050 lat). Banderowcy nie rozliczyli się ze swoje zbrodni. Jak to zrobią, to zobaczymy co dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Macierewicz wespół ze złotym medalistą Misiewiczem wzięli sprawy wojska i obronności w swoje ręce, ja z moją żoną śpię spokojnie i czekam na jakikolwiek akt agresji, bo chciałbym na własne oczy zobaczyć bohaterstwo tych rozkosznie mężnych wojów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Od kiedy Macierewicz wespół ze złotym medalistą Misiewiczem wzięli sprawy wojska i obronności w swoje ręce, ja z moją żoną śpię spokojnie i czekam na jakikolwiek akt agresji, bo chciałbym na własne oczy zobaczyć bohaterstwo tych rozkosznie mężnych wojów
Ha ha ha ha.....dobre....powinieneś pisać teksty satyryczne. Naprawdę dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ponizenie polskiego narodu! Gdzie podziala sie pamiec o polakach pomordowanych na kresach przez hordy zezwierzeconych bandytow ukrainskich?Kim sa polscy politycy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...