Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apel MSZ: Nie pokazujcie zdjęć z egzekucji Polaka

Utworzony przez stefan, 8 lutego 2009 r. o 15:47
W odpowiedz pakistański rząd powinien wykonać egzekucję talibów których ci bandyci chcieli wypuścić, a polskie jednostki specjalne powinny wytropić tych bandziorów (a nie żadnych bojowników, czy terrorystów) i powbijać ich na pal, wiem że nierealne, ale należały im się to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Tusk zobaczy to. W koncu to wina rządu bo nic nie zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego używacie terminu egzekucja?! To jest barbarzyńskie morderstwo i szydzenie ze wszystkich wartości ogólnoludzkich. Najpierw pozbawia się wolności człowieka a potem go się morduje . Egzekucja to wykonanie wyroku sądowego! A to co opisujecie jako egzekucję jest m o r d e r s t w e m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobil dla dobra rodziny apelujacy o nieujawnianie zdjec, wtedy jak ta sama rodzina 4 dni temu blagala o pomoc? Nawet w takiej sytuacji PR jest wazniejszy niz prawda i ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby dlaczego ? Ja chcę to zobaczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na filmie niby widac jak obcinają głowę , a dziennikarz mówi że go zastrzelili... czegoś tu nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elo, moglbys dac link do tego filmiku czy cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee dyplomata!!! a co Ty zrobilbys na miejscu Polskiego Rzadu ?? ku...wa jak mozna tak chlapac jezorem bez opamietania?? naczytalo sie dziecko pis postow i przepisuje bezmyslnie, brak mi slow .....
dyplomata napisał:
Niech Tusk zobaczy to. W koncu to wina rządu bo nic nie zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można chcieć oglądać takie filmy? ja zgadzam się z tym aby filmów takich nie pokazywać. wtedy pomożemy talibom prowadzić ich wojną. o to im chodzi. szkoda że wy ludzie jesteście tacy durni i nie możecie tego zrozumieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, łatwo jest wieszać psy na rządzie, gdy się ma 10 lat i pusto we łbie. A niby co mieli zrobić? Naciskać, żeby wypuszczono więcej tych skur***ynów z więzień? Dać im kasę (czego nie chcieli) na kolejne tego typu akcje? Weź się puknij w łeb jeden z drugim zanim zaczniecie takie głuoty wypisywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrównać z ziemią cały ten chory kraj nie patrząc na to że dzieci są niewinne nic i tak z nich dobrego nie wyrośnie zaorać Pakistan wylać beton i zrobić lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z egzekucji TRZEBA koniecznie schować i przez najbliższy tydzień pokazywać naszej KOCHANEJ WŁADZY-po śniadaniu.Gdyby nie było filmów z obozów koncentracyjnych to KTO z dzisiejszych Młodych ? uwierzyłby w TO PIEKŁO-JA coś na ten temat wiem>!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tego filmu!!!ludzie robią idiotów z siebie!!!nie wierzcie, poczekajmy kilka dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maf napisał:
eee dyplomata!!! a co Ty zrobilbys na miejscu Polskiego Rzadu ?? ku...wa jak mozna tak chlapac jezorem bez opamietania?? naczytalo sie dziecko pis postow i przepisuje bezmyslnie, brak mi slow .....
daj zabić im swoje dziecko i zobaczymy czy masz jaja i podtrzymasz swoje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...