Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apel o nominację generalską dla Jana Karskiego

Utworzony przez Kombatant, 14 lutego 2014 r. o 16:05
Jak nikt zasłużył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiałem Profesora Karskiego i wielbię pamięć o Nim, ale może grono Panów i Pań zakończy swoje indiańskie tańce wokół Niego? Co jeszcze wymyślicie? By Go kanonizować?  Jest i pozostanie w naszej pamięci Profesorem Karskim, uhonorowanym najwspanialszymi orderami kilku krajów, a nie jakimś generałem Karskim. Śmiałby sie z tego ....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pozostanie w twojej pamięci, to twoja sprawa. Jeżeli nie potrafisz pojąć sensu uhonorowania jego walki w kategorii czynu wojennego, tylko "profesorstwa", to trudno, uha-ha-ha...Da się przeżyć. Ja podiosuję się pod awansem oboma rękami. Pewnie jak wielu innych, którzy w II wojnie mieli broń w ręku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiste - taka nominacja generalska będzie także komunikatem moralnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...