Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moment chwila! Nie z Parczew, tylko z Wojcieszkowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..niewielki Parczew ma prawa miejskie jeszcze sprzed bitwy pod grunwaldem ,a ten ciotowaty tłuk wykorzystał jakąś osade że to niby Parczew , ze słomianymi strzechami ,bo mu pasowało do reklamy tej głupiej gęby nawiasem mówiąc wyjątkowo paskudnej.do tej pory w Białej podl. jak mówią o Parczewie wspominają ,że to jest księstwo parczewskie :),ale radaktór sobie tłuka przypomniał,gratuluję braku normalnych tematów ,a może sam też gyej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż sprzedaje t-shirty po kilkaset PLN za sztukę jak kiedyś w swoim butiku w Warszawie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać problemem dla niektórych jest zniesienie tego, że chłopak coś osiągnął w życiu. No ale cóż. Tak zostali wychowani, zresztą pewnie przez nieudaczników :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parczew to dziura zabita dechami i nic dziwnego, że Arkadius do tej pory wzbudza kontrowersje wśród tej rozmodlonej, wschodniej społeczności. Jakoś mu się nie dziwię, że nie chce wracać do Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pochudło się krew podobna jak u małp 30 lat temu . Jak tu pracować jak trzeba walczyć o życie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia z Parczewa. Wszystkiego dobrego panie Arku. I takiego życia jakie pan sobie wymarzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczcie się języków kochani i fachu. Tak spędza czas nawet pani na kasie w Tesco in England. I tam nikt nie powie, że panstwo jest biedne i nie ma z czego dać. Po to człowiek pracuje, by nie cieszyć się samą pełną michą. Mi było, aż glupio brać bilety lotnicze od szefa i auto służbowe, zanim do mnie dotarło, że więcej na mnie zarabia jak myślę tylko o robocie wypoczęty i zrelaksowany, zamiast jakmprzetrwać do pierwszego. Tam liczy się pieniążki gromadzone na koncie. To robole tworzą PKB i godne życie nie jest czymś dziwnym na Zachodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny, wrażliwy człowiek, niezwykle skromny. Miałam przyjemność go poznać osobiście. Życzę szczęścia, Arku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pajac i tyle.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Z ciebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest mój kolega z Adamowa, którego widziałem ostatni raz 40 lat temu. Tak, tak....No, może 42 lata temu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia Arku od kolegi z dzieciństwa z Parczewa( z tego domu między blokami przy szkole), miło wspominam te wspólne zabawy między blokami w słoneczne wakacje z całą bandą , potem liceum( twojego bardzo fajnego i porządnego tatę nauczyciela), uważnie śledziłem twoją oszałamiającą karierę w Londynie i było mi smutno ,że ci się nie udało, zazdroszczę tego ciepełka w Brazylii, sam też lubię i co roku spędzam wakacje w Hiszpanii lub Portugalii, pozdrawiam ciepło obecnie z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i git ! Pozdro :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adis'a pedale nie zlapales?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To z czego on teraz żyje skoro nie szyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...