Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arłukowicz w opałach. Prokuratura zajmuje się członkiem komisji hazardowej

Utworzony przez ~Bolek~, 13 marca 2010 r. o 06:05
Panie Arłukowicz Komu Pan nadepnął na odcisk? Jest takie staropolskie przysłowie:"nie strasz nie strasz, bo się w pory ze.........". I tym optymistycznym akcentem kończę. Lączę pozdrownienia w dalszym grzebaniu POlskiej Komandy Korniszona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"łapaj zlodzieja!!!" albo tak bardziej wspolczesnie " i kto to mowi???" Juz plod w lonie matki wie, ze gdyby nie upor zony gen Marka Papaly czy też siostry Krzysztofa Olewnika, ze o innych mniej "spektakularnych" "przypadkach" nie wspomne i naglasniajacych to mediow to sprawy mordow najblizszych im osob juz dawno by nie bylo. Niech sie moze prokuratura zajmie tym czy powinna - przestepcami a nie probujacymi podac jej ich na tacy sejmowymi sledczymi. Ani mnie ten posel Arlukowicz grzeje ani ziebi ale widac, ze w przeciwienstwie do prokuratorow juz dawno wyrosl z krotkich spodenek - czego calemy tzw. wymiarowi rownie zycze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KĘPĘ i WASERMANA wyrzucić ARŁUKOWICZA posadzić ...zastąpić ich ROSOŁEM,SOBIESIAKIEM i KARNOWSKIM ALBO JAKUBOWSKĄ Z SLD i do roboty.Pod koniec marca koło godziny 22.00 przy pustym audytorium na 5 minut przed zakończeniem przerwy Przewodniczący Sekuła zakończy pracę komisji -rosół opracuje protokół końcowy i PO sprawie. Chciałoby się powiedzieć "KOŃCZ WAĆPAN WSTYDU OSZCZĘDŹ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Tak zawsze jest. Uczciwego człowieka zawsze trzeba zniszczyć. Moim zdaniem Bartosz Arłukowicz jest JEDYNYM porządnym w tej komisji i myślę że powinien zostać jej przewodniczącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...