Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Artur Soboń z poparciem superbohaterów

Utworzony 22 października 2015 r. o 19:18 Powrót do artykułu
Żałosne to jak i cały PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batman, supermen, Spider-Man, żółw ninja oraz KLAUN(Soboń). Kto nie pasuje w tym towarzystwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne PO :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieżałosne, a śmieszne. Brak poczucia humoru komentujących jest żałosny. Powiedzcie mi malkontenci, czy nieżałosne jest konieczność poparcia byłego ministra Włodzimierza Karpińskiego przez Prezydenta Lublina - Batmana - Krzysztofa Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Stańczyk przed majestatem króla brak mu tylko czapeczki z dzwoneczkami i w ręku dziecinnej grzechotki,człowiek zrobi wszystko aby dobrać się do KORYTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ze jaja sobie p.SOBOŃ przed wyborami robi to i po wyborach będzie jeden wielki śmiech połączony z płaczem ,bo nic innego nic nam nie pozostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Soboń sejm to nie komiks. Superbohatera już jednego macie i nie zdzierży on konkurencji. Pan co najwyżej może być jego paziem, oczywiście jeśli zostanie pan posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek ma poczucie humoru a żałosny to jest jego brak. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem "przyjemność" poznać i nie mam dobrej opinii o Soboniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz PIS może zacytować klasyka ...." to jest Soboń na miarę naszych możliwości "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, nieliczny, który ma dystans do siebie, bo większość raczej nadyma się własnymi gazami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń ma dystans do siebie bo nie ma pomysłów na rozwój regionu. Trzeba czymś przykryć brak programu w tym przypadku dystansem, w takim razie gratulujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń tylko może liczyć na poparcie bajkowych postaci. Sprowadził ich aż z Ameryki, jakby w pisie mało było Koziołów Matołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się wpisują do jego bajkowego pojęcia o polityce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i zółwie ninja by poparły Sobonia, ale wśród racjonalnie myślacych wyborców niestety Pan Soboń poparcia nie zdobedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych strojach jeden to radny powiatu Reszka a drugi to Pejo z miasta. Wstyd!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem za co mi bardziej wstyd, za przebierańców Sobonia, świnie Korwina czy wibratory Palikota. Wszyscy prezentują taki sam poziom i nie jest to bynajmniej debata polityczna tylko jakieś schorowane public relations. Patrzac na te zdjęcia naprawdę chcecie takich ludzi w sejmie? Za nasze pieniadze? Seriously?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych strojach jeden to radny powiatu Reszka a drugi to Pejo z miasta. Wstyd!!!!
Następne kłamstwo Sobonia... a mówił że są tacy amerykańscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia Panie Soboń. Dobrego wyniku życzę, bo że pozytywnie to wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego ludzie pokroju Sobonia muszą się posunąć żeby wyborca wiedział kim jest ten pajac, tyle, że Arturze to nic nie da nikt nie zagłosuje na kogoś kto reprezentuje taki poziom śmieszności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...