Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atrapy fotoradarów mają zniknąć z dróg

Utworzony przez olo, 16 października 2010 r. o 11:31
A mi radary w cale nie przeszkadzają, mogę nawet powiedzieć że mnie nie interesują. Zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami. Rada dla tych co im przeszkadzają- jeździjcie zgodnie z przepisami ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem która urzędnicza gnida poniesie koszty związane z wybudowaniem dotychczasowych atrap i teraz koszty związane z ich usunięciem? Tak się w tym kraju szasta naszymi pieniędzmi. A przecież jest tylu biednych rodzin, tyle biednych dzieci. Dopóki nie będzie odpowiedzialności urzędniczej dopóty będą robic z nas idiotów. Granda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
A mi radary w cale nie przeszkadzają, mogę nawet powiedzieć że mnie nie interesują. Zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami. Rada dla tych co im przeszkadzają- jeździjcie zgodnie z przepisami ruchu drogowego.
I pewnie z żonką zabawiasz się po ciemku i pod kołderką jak bozia przykazała tak? Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Cała Europa się z nas śmiała bo nigdzie nie ma takich bzdur. Poza tym ludzie przestali już dawno na nie zwracać uwagę wiedząc, że niektóre atrapy nawet nie miały koniecznego zasilania i nigdy "nie widziały" fotoradaru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym wolał aby zniknęły prawdziwe radary. Razem z ograniczeniami prędkości - jak można utrzymywać prawo które regularnie łamie większość użytkowników dróg???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach te atrapy aby stresują nas ... zapraszamy: http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą wybory więc z pewnością będzie więcej takich bzdurnych pomysłów. Fotoradarów powinno przybywać, dużo, dużo i jeszcze więcej! W każdej "budko-atrapie" jakieś tanie "oczko" imitujące kamerkę. Kamerki (prawdziwe fotoradary) powinny być przekładane po parę razy w ciągu dnia, żeby nigdy nie było wiadomo gdzie jest! Wtedy poprawi się bezpieczeństwo na naszych drogach i ulicach bez potrzeby wykładania publicznych pieniążków na drogi zamiast na zwiększenie emerytur dawnym funkcjonariuszom służącym Polsce Rzeczpospolitej Ludowej. Trzeba zakazać używania sybiradyj, ponieważ to co się teraz wyrabia przerasta możliwości mojego mózgu. Kiedyś staliśmy schowani w przysłowiowych krzakach i było bardzo dobrze, bezpieczeństwo było nienaganne, pozyskiwaliśmy środki do budżetu - DUŻE ŚRODKI FINANSOWE, a teraz nie ma na nasze emerytury. Tak nie może być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą wybory więc z pewnością będzie więcej takich bzdurnych pomysłów. Fotoradarów powinno przybywać, dużo, dużo i jeszcze więcej! W każdej "budko-atrapie" jakieś tanie "oczko" imitujące kamerkę. Kamerki (prawdziwe fotoradary) powinny być przekładane po parę razy w ciągu dnia, żeby nigdy nie było wiadomo gdzie jest! Wtedy poprawi się bezpieczeństwo na naszych drogach i ulicach bez potrzeby wykładania publicznych pieniążków na drogi zamiast na zwiększenie emerytur dawnym funkcjonariuszom służącym Polsce Rzeczpospolitej Ludowej. Trzeba zakazać używania sybiradyj, ponieważ to co się teraz wyrabia przerasta możliwości mojego mózgu. Kiedyś staliśmy schowani w przysłowiowych krzakach i było bardzo dobrze, bezpieczeństwo było nienaganne, pozyskiwaliśmy środki do budżetu - DUŻE ŚRODKI FINANSOWE, a teraz nie ma na nasze emerytury. Tak nie może być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były milicjant napisał:
Idą wybory więc z pewnością będzie więcej takich bzdurnych pomysłów. Fotoradarów powinno przybywać, dużo, dużo i jeszcze więcej! W każdej "budko-atrapie" jakieś tanie "oczko" imitujące kamerkę. Kamerki (prawdziwe fotoradary) powinny być przekładane po parę razy w ciągu dnia, żeby nigdy nie było wiadomo gdzie jest! Wtedy poprawi się bezpieczeństwo na naszych drogach i ulicach bez potrzeby wykładania publicznych pieniążków na drogi zamiast na zwiększenie emerytur dawnym funkcjonariuszom służącym Polsce Rzeczpospolitej Ludowej. Trzeba zakazać używania sybiradyj, ponieważ to co się teraz wyrabia przerasta możliwości mojego mózgu. Kiedyś staliśmy schowani w przysłowiowych krzakach i było bardzo dobrze, bezpieczeństwo było nienaganne, pozyskiwaliśmy środki do budżetu - DUŻE ŚRODKI FINANSOWE, a teraz nie ma na nasze emerytury. Tak nie może być!
tylko milicjanta stać na taki komentarz ,ścigać za wszelką cenę -tak było w komunie!!!!!!!!!!KPW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tylko milicjanta stać na taki komentarz ,ścigać za wszelką cenę -tak było w komunie!!!!!!!!!!KPW
Komuna była zła? Był porządek publiczny, były świadczenia dla służb służących całemu narodowi PRL-u. Wszystko chodziło jak w rosyjskim zegarku, czy to źle? A to, że czasami była konieczność karania w imię słusznych idei? To też źle? Obudź się człowieku! Popatrz co teraz wyrabia się na ulicach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były milicjant napisał:
Komuna była zła? Był porządek publiczny, były świadczenia dla służb służących całemu narodowi PRL-u. Wszystko chodziło jak w rosyjskim zegarku, czy to źle? A to, że czasami była konieczność karania w imię słusznych idei? To też źle? Obudź się człowieku! Popatrz co teraz wyrabia się na ulicach!
Tamtej Polski już nie ma a właściwie powinienenm powiedzieć, że w ogóle Polski już nie ma. Pozostało tylko to co jeszcze nie zostało oddane żydostwu czyli resztki. Kiedyś był przemysł, ludzie mieli pracę, świadczenia, wczasy, żłobki, przedszkola. Dzisiaj nic z tego nie zostało. Po tym wszystkim zostały tylko dwie rzeczy: PUSTKA I BIEDA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nigdy nie było komuny.W Polsce był Socjalizm.Ludzie nie zmieniajcie historii i nie uczcie bzdur dzieci w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe który poseł wpadł w oko radaru/ teraz już nie powinno się płakać jak zginie kolejne kilkadziesiąt osób bo "młodym gniewnym" zachciało się sprawdzać na wąskich , źle oznakowanych i bez chodników drogach mozliwości swoich pojazdów. Może te atrapy nie były najlepszym pomysłem ale troszkę temperowały idotów lekceważących przepisy. Teraz w zamian powinniśmy powiększyć powierzchnie cementarzy a zamiast skromych kar za wypadki ze skutkiem śmiertelnym zastosować zasadę "oko za oko". Na nowobogackich nie podziała żaden srodek bo po zabraniu prawa jazdy jeżdą bez niego a rzecznik praw Kościoła (dawniej Praw Obywatelskich) broni przestępców mimo ze KK pozwala zabrać narzędzie przestępstwa i nie pozwala zabierać tych śmiercionośnych zabawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
Może te atrapy nie były najlepszym pomysłem ale troszkę temperowały idotów lekceważących przepisy.
fotoradar to nie żadne rozwiązanie, ale tymczasowy środek, zanim się nie przebuduje drogi, czy inaczej zorganizuje ruch... na stałe powinien być instalowany tylko tam, gdzie faktycznie nie da się nic zrobić, choć zawsze coś zrobić się da, np. przejście podziemne dla pieszych, czy odciążenie ruchu, jakieś 'przeszkody' na drodze zwalniające ruch... a u nas na opak, zamiast coś zrobić z organizacją ruchu to się stawia atrapę i cieszy, że kłopot rozwiązany... brak działań tak się przeciąga, że mieszkańcy już się dawno nauczyli, gdzie jest aparat a gdzie go nie ma i jeżdżą po staremu... to tylko dalej utwierdza kierowców w przekonaniu, że można łamać przepisy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
I pewnie z żonką zabawiasz się po ciemku i pod kołderką jak bozia przykazała tak? Ech...
A co cie to obchodzi co on robi z żoną. Seks to prywatna sprawa każdego. Z taką mentalnością zawsze zostaniemy Azją. Po to są przepisy, aby było bezpieczniej. może policje też zlikwidujmy, po co czepiają się niewinnych ludzi. Ba, zlikwidujmy przepisy i konstytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo policjant jak pstryknie szaleńcowi fotkę powinien się go zapytać czy może jej użyć jako podstawa mandatu.Czy jaśnie kierowca za bardzo się nie zdenerwuje tym zainteresowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były milicjant napisał:
Komuna była zła? Był porządek publiczny, były świadczenia dla służb służących całemu narodowi PRL-u. Wszystko chodziło jak w rosyjskim zegarku, czy to źle? A to, że czasami była konieczność karania w imię słusznych idei? To też źle? Obudź się człowieku! Popatrz co teraz wyrabia się na ulicach!
Komuna była zła. Problem jednak w tym że obecna sytuacja pod wieloma względami jest jeszcze gorsza: Bodajże do lat 70-tych w ogóle nie było ograniczeń prędkości poza obszarem zabudowanym. Teraz są wszędzie. Na obszarze zabudowanym było 60 km/h. Teraz jest 50. Egzekwowanie ograniczeń za komuny nie było zbyt powszechne. Teraz radary spotyka się co chwilę. Za komuny nawet jeśli kogoś złapali to kończyło się na mandacie. Teraz jeszcze dochodzą punkty, o których można się nawet nie dowiedzieć aż do chwili kiedy jest za późno bo prawo już odebrane. Za komuny nie było przymusu zapinania pasów. Teraz jest. Za komuny nie było przymusu zapalania świateł także w dzień. Teraz jest. Wymieniać można by jeszcze długo. W tej sytuacji naprawdę boję sie przyszłości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...