Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O BOSHE CO ZA PARODJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba temu panu sufit na główke spadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apoteoza głupoty ? Ale mam na myśli serwisy zamieszczające tą informację !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
apoteoza głupoty ? Ale mam na myśli serwisy zamieszczające tą informację !
Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, aby odróżnić apoteozę od ironii. W tym celu zalecam powtórzenie kursu czytania ze zrozumieniem - takowy odbywa się na poziomie szkoły podstawowej. Ewentualnie zrezygnowanie z czytania na rzecz oglądania "M jak mdłość" w TV. Tam wszytsko jest dosłowne, płaskie i takie natchnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie kupię ale około 10 lipca jeśli jeszcze bedzie skrzypiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie odwiedziłem tą aukcje i aktualna cena wynosi 888 988 złoty. ciekawy jestem czy licytujący zdają sobie sprawę że umowy zawarte na allegro są prawnie wiążące i sprzedający może dochodzić swoich praw w sądzie jeśli osoba która wygra aukcje odmówi zapłaty. a tak na marginesie to sprzedający będzie musiał zapłacić sporą prowizję od takiej sumy do allegro:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
999 500 100,00 zł wto 02 lut 2010 00:17:29 CET to aktualna cena:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie długo to będa sprzedawać wlasne gówna w taczce !!! Haaaa ale ludzie są niedoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jusz nie ma ...... czesio bedzie plakal .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...