Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus gwałtownie zahamował. Pasażerka trafiła do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2017 r. o 16:00 Powrót do artykułu
"a jego pasażerka uderzyła się w szybę i trafiła do szpitala." Na szczęście autobus jechał tuż obok szpitala i pasażerka po odbiciu o szybę poleciała bezpośrednio do szpitala. Dziennikarz "gr" nie wspomina jakich obrażeń doznała pasażerka uderzając o szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jego pasażerka uderzyła się w szybę... gdzie ta pasażerka ma szybę ?? chyba o szybę albo głową w szybę ale nie w szybę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo pozatrudniali w mpk woźniców przeszkolonych z murarzy, piekarzy i kij wie czego jeszcze. Od 5 lat widać spadek jakości i bezpieczeństwa pojazdów prowadzonych przez tego typu kręcikółka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pasażerowie nie trzymają się poręczy podczas jazdy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pasażerowie nie trzymają się poręczy podczas jazdy??? W samochodach osobowych wszyscy powinni zapinać pasy a w autobusie zapominają, że pojazd jest w ruchu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W taki sposób w tamtym roku w autobusie złamałam nos. Do tej pory nie mogę normalnie oddychać, po operacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna uwaga.Zupełnie jak w starym powiedzeniu: szedł chłop bez most przez czapki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
bo pozatrudniali w mpk woźniców przeszkolonych z murarzy, piekarzy i kij wie czego jeszcze. Od 5 lat widać spadek jakości i bezpieczeństwa pojazdów prowadzonych przez tego typu kręcikółka.
 Prezes bierze ponad 20 tysięcy miesięcznie więc kierowca musi być tani żeby się budżet dopinał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażerce należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie z oc pojazdu więcej info 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jeżdżę komunikacją miejską i nic mi się nie dzieje. Czasami po kielichu też się zdarza ale wtedy wzmagam CZUJNOŚĆ aby nic się nie stało. Sam jestem kierowcą i WIEM że trzeba czasami ZAHAMOWAĆ gwałtowniej. Więc ludzie TRZYMAJCIE się poręcz podczas jazdy a nie tylko szukajcie winy U KIEROWCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta to bywa jak zamiast się trzymać ,trzyma się komórkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer nie ma obowiązku obserwowania drogi i kurczowego trzymania się fotela, a stojący pasażer nie ma szans przy gwałtownym hamowaniu nawet gdy się czegoś trzyma. Zauważcie że teraz gdy autobusy wyposażone są w automatyczne skrzynie biegów kierujący nimi pozwalają sobie niejednokrotnie na brawurę. Mieszkam naprzeciwko przystanku i codziennie widzę te nowsze autobusy "startujące" z zatoki niczym bolidy Formuły I. Nawet przegubowce. Co na to ZKM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest ztm lublin żeby nauczyc nowych kierowców zeby nauczyli sie jezdzić bo to nie pierwszy incydent z udziałem kierowców którzy nie potrafią jezdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, ze autobusy jeżdżą tragicznie. Start z przystanku az wbija w fotel, za chwile gwałtowne hamowanie, bo czerwone światło. Brakuje płynnej jazdy a jest takie szarpanie i pośpiech (do świateł, gdzie sie stooooi). Niektórzy chyba zapominają, że wiozą ludzi a nie węgiel. Zauważyłam gwałtowny wzrost brawury w ciągu ostatnich kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...