Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus MPK będzie jeździć po cmentarzu?

Utworzony przez 100 g., 11 lutego 2009 r. o 08:41
Dlaczego do bramy nie dojeżdża trolejbus ? Są szerokie drogi, jest dużo miejsca. Chodnik dla pieszych można zrobić w pasie trawnika. Szybko, prosto, łatwo. Dlaczego nikt nie chce pomóc starszym ludziom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram x.Ryszarda. On myśli o starszych. Zmarłym busik nie przeszkadza. To wspaniały duszpasterz. Zapraszam na jego kazania u wizytek w niedzielne popołudnia o 16. Można się zadumać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł. Cmentarz jest bardzo duży i poruszanie się po nim na piechotę osobom starszym sprawia ogromną trudność. Z resztą ja mam 36 lat i sama skorzystałabym z pojazdu bo dojście do grobu od bramy cmentarza zajmuje mi dużo czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba kogoś porombało autobus to nie taxi. Niech jeszcze pod blo lub na podwórko zajeżdza a kto wyrobi na paliwo, a pozatym cnentarz to miejsce święte poświęcone ten ksądz chyba o tym zapomniał ale mnie już nic nie zdziwi u księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko młodzi ,sprawni nie zdają sobie sprawy co znaczy przejść taki kawał drogi po długości cmentarza i wrócić do domu. Pomysł w pełni zasadny. Prosimy gorąco o jego realizację. Nareszcie ktoś myśli zasadnie--to mile zaskakujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie nie mam nic przeciwko, tylko przydał by się jakiś kulturalny kierowca który by pamiętał że te alejki to ciągi pieszych i oni mają tam bezwzględne pierwszeństwo i nie muszą ustępować busowi. a co do trajtków pod bramę jestem zdecydowanie na nie, może i nie jest na tej uliczce wąsko ale pod warunkiem że nie było by tam parkingu. zresztą trajtki mają jeździć na Felin(i to jest ważniejsze iż trajtki pod bramę cmentarną) więc nie ma szans przeprowadzić tam trakcji:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł jak najbardziej ok. Ułatwiłby życia starszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH POJADĄ DO SZCZEBRZESZYNA W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH OK 2 KM POD GÓRKĘ KAŻDY IDZIE NA GROBY SWOICH BLISKICH ZDROWY I CHORY MŁODY I STARY , RUCH JEST ZAMKNIĘTY I BASTA.A POLICJA PILNUJE I NE MA WYJĄTKÓW. TO MOŻE LINIE TRAJDKÓW ZROBIĆ NA CMENTARZU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...