Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria polskiego samolotu rządowego w drodze do Kijowa

Utworzony przez kolka, 5 lipca 2011 r. o 14:31
ania napisał:
A ty co? wczorajszy jestes? czy moze na urlopie.
Na urlopie. Ale jeśli poważnie tak jest, to się nie dziwię. Opanowali miejsca personelu ale zostawili miejsca dla pensjonariuszy. Czy dobrze zrozummiałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Kto sie tam pyta???-miekka PYTA.
Cmoktałeś kiedy spałem? Nie możliwe! Smród twoich zepsutych zębów obudziłby mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN napisał:
Cmoktałeś kiedy spałem? Nie możliwe! Smród twoich zepsutych zębów obudziłby mnie.
Masz w tej glowie,jak baran w torbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Masz w tej glowie,jak baran w torbie.
Widzę, że jesteś również specjalistą od baranich toreb. Pięknie! A jak to się ma do twojej chrześcijańskiej moralności, druciarzu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Widzę, że jesteś również specjalistą od baranich toreb. Pięknie! A jak to się ma do twojej chrześcijańskiej moralności, druciarzu?
A ty co bijesz piane,czerwony konfidencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
A ty co bijesz piane,czerwony konfidencie?
do: aaa, ktosik24 do kolki: tego nie próbuj czytać boś za tępy na wojsko Ponieważ macie tak błyskotliwe pomysły z natury logistyki lotnictwa wojskowego, proponuję przesłać je bezpośrednio do adresata. Nie zapomnijcie podać adresów zwrotnych to na bank dostaniecie się do NSR a może do działu logistyki 36 SPLT. Dla ułatwienia podjęcia decyzji podaję adres wysyłkowy. Jednostka Wojskowa 2139 ul. Żwirki i Wigury 1C 00-906 Warszawa www.36splt@sp.mil.pl Sekretariat Dowódcy tel./fax.22 (6) 82 14 70 Kancelaria tel./fax. 22 (6) 821-479 Służba Dyżurna ul. Żwirki i Wigury 1C 00-906 Warszawa tel. 22 (6) 821468 tel. 22 (6) 821611 fax.22 (6) 821470
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
do: aaa, ktosik24 do kolki: tego nie próbuj czytać boś za tępy na wojsko Ponieważ macie tak błyskotliwe pomysły z natury logistyki lotnictwa wojskowego, proponuję przesłać je bezpośrednio do adresata. Nie zapomnijcie podać adresów zwrotnych to na bank dostaniecie się do NSR a może do działu logistyki 36 SPLT. Dla ułatwienia podjęcia decyzji podaję adres wysyłkowy. Jednostka Wojskowa 2139 ul. Żwirki i Wigury 1C 00-906 Warszawa www.36splt@sp.mil.pl Sekretariat Dowódcy tel./fax.22 (6) 82 14 70 Kancelaria tel./fax. 22 (6) 821-479 Służba Dyżurna ul. Żwirki i Wigury 1C 00-906 Warszawa tel. 22 (6) 821468 tel. 22 (6) 821611 fax.22 (6) 821470
Koniowi to zamelduj CWELU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
Koniowi to zamelduj CWELU.
Kolejne intelektualne dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...