Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaryjne lądowanie samolotu Wizz Air z Lublina do Doncaster Sheffield

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2016 r. o 13:24 Powrót do artykułu
Mam nadzieję że już nigdy nie powtórzą się tragedie jak z Iłem 62...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samoloty wizz są w oplakanym stanie techniecznym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za często maja te awarie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna normalna linia na tym śmiesznym lotnisku to Lufthansa Reszta to sá jakieś jaja niesamowite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ILE MI WIADOMO samolot z Amsterdamu jeszcze nie wystartował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizzair ma złe samoloty?!To popatrzcie a rayana a zmienicie zdanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waśnie wylądowaliśmy, nikt nie otrzymał żadnych "kuponów żywnościowych" ani tym podobnych rzeczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie latajcie z Lublina Wizzairem. Przewoznik tutaj bazuje zlomy ktore czesto sie psuja a loty sa opozniane albo odwolywane a pasazerowie sa informowani w ostatniej chwili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ofiar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obsuwa była,ale Wizz Air spisał się na szóstkę z plusem!Opieka,bony - rewelacja!!! Przede wszystkim cieszymy się,że jesteśmy cali i zdrowi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie dostałem żadnych bonów ani opieki. Poniżej pisał pracownik Wizzaira?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pracownikiem - jestem szczęśliwą pasażerką pechowego lotu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam bym się cieszył, mozna było pozwiedzać amsterdam za darmo, albo w***yć na mistrzostwa europy w lekkiej atletyce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ile ofiar?
ty jesteś ofiara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje z tymi SAMOLOTAMI ??? Ciągle słyszymy, że się psują. ALE JAKOŚ FIRMA nigdy się nie psuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G*wno prawda zadnych voucherow nie dostalismy! Nikt sie Nami nei opiekowal wywiezli nas pod hotel i zostawili samych sobie bez zadnych informacji! Niepelnosprawna kobieta i dziecmi samotnie podrozujacymi zaopiekowali sie podrozujacy! Kłamcy! Gdyby nie wspolpraca pasazerow to by byla tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piloci zglaszali juz awarie w Lublinie!!! Ale jak widac zycie ludzi nie jest az tak cenne!!! Porazka totalna- maszyne z usterka dopuszczac do lotu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, tak jak to już zostało napisane, na początku bardzo długo czekaliśmy na lotnisku w Świdniku, potem to lądowanie w Amsterdamie - zero informacji, zero zainteresowania pasażerami, załoga samolotu rozmyła się, ani podróżujące samotnie dzieci, ani osoby starsze, Pani która miała wykupioną pomoc na lotnisku, rodzice z małymi dziećmi, czy zwykli pasażerowie nie mogli liczyć na żadną pomoc WIZZaira, wszystko organizowaliśmy sobie sami, paranoja i wstyd! Samolot miał wylecieć ze Świdnika o 18.00, w Amsterdamioe byliśmy w środku nocy, a w Doncaster koło 16.00!!! PAsażerowie - świetni ludzie! Jakoś udało nam się dzięki wzajemnemu zrozumieniu i pomocy dotrzeć cało i zdrowo do Doncaster. Pozdrawiam wszystkich gorąco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta baza Wizz Aira w Lublinie bokiem wszystkim wychodzi, lepiej było jak jej nie było. Kiedyś jak jeden samolot się sopóźnił to tylko ten jeden miał opóźnienie, a teraz ten sam zbazowany obsługuje wszystkie loty i jak się jeden  opóźni to automatycznie wszystko się opóźnia i te opóźnienia dochodzą do kilku godzin a nawet zdarza się że te najpóźniejsze loty są anulowane. Zlikwidować tą bazę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kupony na darmowe kalesony?no bo w nocy może być zimno i do toalety daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...