Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś byłem bardzo za nową halą. Niestety ostatnio zmieniłem zdanie bo nie wiem ile znowu miejsc zajmą osoby mające wejściówki z Azotów. Wybudujemy nową halę i kolejny raz się wyjdzie, że niewielu mieszkańców będzie mogło obejrzeć mecz. W tej chwili niemal całą zajmują "Azotowcy", więc ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hala Sportowo -Widowiskowa to nie tylko mecze to mogą być małe targi wykłady ba nawet konferencje itd .Hala widowiskowa powinna być od 4,2 do 4tys widzów -to tam powinna być rozgrywana np koszykówka czy siatkówka dlatego nie spartolić takiego obiektu -Radni i panie Gobel naczelny Puław proszę nie oawiać się choćby dłużej ale zbudować obiekt na 50 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu hala jest remontowana. We wrześniu będzie oddana do użytku Gwardii, będzie mieścić 3500 ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwardia będzie miała halę . Kończy się remont hali sportowej , potocznie zwanej Okrąglak . Od nowego sezonu na jej trybunach będzie mogło zasiąść ok 4 tys kibiców... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem bardzo za nową halą. Niestety ostatnio zmieniłem zdanie bo nie wiem ile znowu miejsc zajmą osoby mające wejściówki z Azotów. Wybudujemy nową halę i kolejny raz się wyjdzie, że niewielu mieszkańców będzie mogło obejrzeć mecz. W tej chwili niemal całą zajmują "Azotowcy", więc ....
Pierdzielnij się w łeb, w ZA pracuje około 4 tyś ludzi + Kilkaset podfirmy, i co fabryka by stanęła żeby wszyscy poszli na mecz? A nawet jeśli synowie czy córki mieliby wejściówki to i tak pół hali by było puste. Jeśli by wybudowali halę na 4tyś ludzi to maksymalnie byłoby z 1,5 tyś ludzi + kilkaset przyjezdnych może i mniej. To, że teraz do tej klitki wchodzi z 700 osób i wydaje się tłoczno to nie znaczy, że przy dużym obiekcie ludzie od razu się rzucą. Nie w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem bardzo za nową halą. Niestety ostatnio zmieniłem zdanie bo nie wiem ile znowu miejsc zajmą osoby mające wejściówki z Azotów. Wybudujemy nową halę i kolejny raz się wyjdzie, że niewielu mieszkańców będzie mogło obejrzeć mecz. W tej chwili niemal całą zajmują "Azotowcy", więc ....
Po pierwsze - "Azotowcy" zajmują halę w niespełna jednej-trzeciej bo tyle dostają wejściówek - czemu zresztą trudno się dziwić skoro firma utrzymuje klub poprzez sponsoring.  Po drugie - w przypadku wybudowania nowej hali na 2-2,5 tys. miejsc, nawet dwa razy większa liczba "Azotowców" na trybunach nie sprawiałaby kłopotów z miejscem dla innych kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...