Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AZS UMCS Lublin ‒ Sośnica Gliwice 8:2. Piąta wygrana z rzędu!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2019 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Co ten Godynski tam robi ??? Skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj coś szafa zaczyna skrzypieć i się zacinać. W dwóch ostatnich meczach drużyna 10 a on ledwo 1. To samo było w Lewartowie. Skończyło się sodówą i fochami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam robi Stelmaszuk ja sie pytam. Słaby tragicznie i z nadwagą jak betoniarka!!! Nie dało sie patrzeć na te jego grube susy. Ciągnięty za ucho lub nawet dwa przez trenera widać ewidentnie!!! Chrześniak czy szwagier oto jest pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia połowa tej „drużyny” jest do wymiany!!! Szafrański chce dobrze- wychodzi jak zwykle „drużyna” traci bramki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarkowski najgorszy ;) kto mu pozwolił trenować drużynę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogoda najgorsza jak mogła taka być a i hala jakaś taka prostokątna. Wszystko źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłka jest piłka ja mówię a wy tez nie ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za piłki?! Czarne masity były lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość. A Ty nawet pastuchu nie potrafisz poprawnie napisać nazwiska Ty czerwona psia fajo. Ten zawodnik którego chciałeś wspomnieć to Tomasz Godyński nie Godynski Ty brodziku inteligencji. A gdzie jesteś teraz, że sie tak zapytam? U taty pod kołderką nieudaczniku. Zły dotyk właśnie powoduje takie frustracje jak widać cepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki wygrywają wszystko jak idzie, a pedały się onanizują przed komputerem żeby tylko coś napisać haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby promowanie futsalu na lubelszczyznie, zapowiadaja  dzikie emocje a rywal znowu przez wiekszosc meczu nie potrafi bramki strzelic, okropnie sie oglada te jednostronne mecze a za tydzien znowu u siebie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szafson straszny dziwak ale w podwórkowej amatorskiej kopanej zajął za Ruskimi drugie miejsce. Tak więc mordy w kubeł pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjedzcie batony snikers ***e gwiazdy futsalowe i dajcie pare batonów szfranskiemu hudy jak kij może nie ma sił strzelac goli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej ptakiem mieszać ciasto niż z Koziołkiem wyjść na miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem. Specjalnie jechałem autobusem na ten mecz z Lublina. Normalnie wycieczka. Kanapki w kieszeń i ogień. Mysle zobaczę co to ten Fuksal. Na bramce jakiś typ co szpagaty robi - pomylił dyscyplinę Bo kto widział bramkarza bez rękawic?? Ten z 5 miał niby w obronie stać jako boczny defensor a się za strzelanie bramek bierze. 9 strzela dwie bramki a takie to i ja bym mógł. Opiera się o słupek bo sił nie ma i czeka na podania. 7 chyba na trawie nie kopał bo przecież w korkach by tak podeszwa nie przewijał co to za pomysł? Sił nie maja bo co chwile zbiegają na ławkę. Ja to przynajmniej z 60 min biegam na trawie. Jedyny plus to dużo bramek ale tyle to bym sam strzelił. Wybiorę się jeszcze raz na mecz zobaczyć co tym razem wymyśla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda ma to do siebie że jest mokra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dośc że grają na hali to jakieś przemrożone biedoty. Co zbiegną na ławkę to jakies takie zielone sweterki nakładali jak kabaret Łowcy.B . I do tego nie każdy miał ten sweterek i wymieniali sie jak biedaki z MOPSu, podawali sobie nawzajem. Kasy nie ma że by każdy miał czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie to że mnie plecy bolą to byłbym tam najlepszy w tym UMCSie. Żadna filozofia pobiegać pod dachem gdzie ciepło w zimie, za gośćmi którzy jedyne co umieją to założyć dziurę w ostatniej minucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnej cipy ze swidnika nie wyrwiecie taka marnizna i gra jak kasztany 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietlicki w pierwszej połowie chyba nie dojechał jeszcze z helium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...