Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bajm wymyślił wypadek? "Jechaliśmy tym busem"

Utworzony przez troll, 17 stycznia 2012 r. o 12:33
czyżby wszyscy byli pijani i nie pamiętają co się stało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stwierdził, że busem mogły jechać, co najwyżej dwie osoby, paka była wypełniona instrumentami.
W takim razie skierować sprawę do sądu skoro zespół przyznaje się, że jechał samochodem dopuszczonym do przewozu 2 osób. Zrobić im sprawę niech płacą grubą kasiorę. A co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha chcieli zrobić sensacje wokół swojego zespoły, wstyd i jeszcze raz wstyd dla Lublina ze mają zespół z taką wyobraźnią do kłamania haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto śpiewał utwór FATAMORGANA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to reklama nie wypaliła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olaboga, może Beata na pace siedziała, też mi problem :-O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pietras ma bujną wyobraźnię. Kiedyś opowiadał, że kupili samolot a on tylko miał namalowowany napis Bajm, innym razem kupował nieruchomości za oceanem. Nie wiem po co to robi. Beata nie potrzebuje kłamstw by jej ludzie słuchali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę,że to było tak.Powrót z koncertu,przemęczenie,może jeszcze wszystkie napoje nie wyparowały,zarzuciło na drodze......No i bajeczka że ktoś (????!!!!) zajechał drogę.No i może się uda wydębić z ubezpieczalni odszkopdowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli,że chcieli sobie reklamę zrobić.Jak spada popularność ,to wymysla sie historyjkę,żeby tylko ludzie gadali )Ehhh te nasze ,,gwiazdy''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSZUŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po mojemu Pietras kłamie. na zdjęciu jak byk widać, że to typowy blaszak ten bus jest. Więc w środku max 3 osoby mogą jechać. I co, Kozidrakowa by w takim jechała? Mocno w to wątpie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dona napisał:
W takim razie skierować sprawę do sądu skoro zespół przyznaje się, że jechał samochodem dopuszczonym do przewozu 2 osób. Zrobić im sprawę niech płacą grubą kasiorę. A co?
dokładnie tak !!! chyba, że Pietras się przyzna, że jest kłamcą i wcale tym busem nie jechali :-PPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw chleją,potem jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz zróbcie im po du*** że jechało za dużo osób ile powinno i tyle Wiadomo chodzi o... REKLAME . Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Kozidrakowa nie bacząc na ścisk siadła sobie w feralnym busie na jakimś młodym instrumencie np. klarnecie albo innej fujarze co strużom prawa z Radomia i Pietrasowi uszło uwadze ? Skoro Beatka twierdzi że miała wypadek to niech tak będzie a na czym siedziała w tym busie to jej sprawa. Ależ ludzie mają problemy - lepiej się martwcie tym,że Rostowski z Tuskiem wyprowadzają pieniądze z naszego Banku Centralnego albo tym że waszym matkom a i wam wyfiukowane pindziusie skażą pracować na starość o siedem lat dłużej. Myślicie że będziecie coś z tego mieli ? POdkopali już nie jeden "FILAR" podkopią i inne . A wy dalej koncentrujcie się na problemach Dody i Kozidrakowej ....skąd to prostactwo się bierze w naszym społeczeństwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na fotce, jechali busem bez okien, na pace - jak rumuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaktus dzieciaku zainwestuj w słownik ortograficzny, ale to koniecznie ! W każdym twoim poście zawsze jest pełno baboli, aż w oczy szczypie, wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Zespół kłamie. Co cię nie robi dla zdobycia kilku fanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam: w której sekundzie padły strzały? Jakie są zapisy z czarnych skrzynek? Czy sprawnie działały radary wzdłuż tej trasy i czy kierowca jechał na ILS-sie? Czy użył przycisku UCHOD? I co na to Rosja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...