Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Banery wyborcze burmistrza Nałęczowa przed szkołami. Mają zniknąć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2018 r. o 11:48 Powrót do artykułu
"anonimowy „mieszkaniec Nałęczowa”" zapomniał zobaczyć baneru innego kandydata. A autor artykułu jakoś mało dociekliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikomu nie przeszkadza baner wyborczy powieszony na płocie szkoły podstawowej w Nałęczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wkrótce czyli po wyborach baner zostanie zdjęty:) Dobre:) Na razie Ćwiek będzie się tłumaczył, że przecież nie wiedział, że baner nie został zdjęty więc może wisieć nadal:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to jadę powiesić baner swojej firmy na płocie tej szkoły, skoro Pani dyrektor nie zwraca uwagi co kto wiesza. Bedę mieć reklamę w dobrym miejscu. Drugi powieszę na płocie domu dyrektorki - pewnie też nie zauważy. Jej, że ona i ten burmistrz robią z siebie takich debili. Chyba wolałbym się przyznać, że sorry nie pomyślałem, niż udawać debila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w puławach banery pewnego kandydata wiszą na płocie biblioteki miejskiej na Włostowicach i też jest git jeszcze dom chemika powinien obanerować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oile wiem to nie wolno w zakładach pracy a zewnetrzne ogrodzenie szkoły nie jest zakładem pracy a czy na przepompowniach zakładu wodociagów to można, plakat wyborczy na ogrodzeniu szkoły od strony chodnika moża i nikt nie może zabronić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powieść sobie na głowie albo dolej sobie oleum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dziennikarz pisze nieprawdę bo powiesiłem ten baner na ogrodzeniu szkoły daleko od budynku na skrzyżowaniu anie na bramie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...