Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2018 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Kiedy ta mafia lichwiarzy zostanie wreszcie wygnana z naszego kraju? W cywilizowanej Szwajcarii, gdy ktokolwiek udzieli pożyczki na tak wysoko nieludzki procent pow. 30-2000>% to nie tylko "pożyczkobiorca" jest zwolniony ze splaty, ale przede wszystkim lichwiarz jest ścigany prawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja keidys pozyczalem z vivusa i bylo ok, teraz patrze na stronie, ze maja jakas nowa oferte i to na wakacje,w eic cos dla ciebie ***s://***vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/bon-wakacyjny-od-vivus-pl-500-zl-na-wymarzone-wakacje/ moze sie przyda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam akurat ziomeczka, który brał kasę pod zastaw z Financial home. Dokładnie sprawdził firmę, okazała się porządna, a potem zresztą firma sprawdziła też jego - żadne to chwilówki. Inna rzecz, że bardziej elastyczni ze spłatą, jak miał jakieś tam problemy to poszli na ugodę, chłopak teraz buduje kolejny budynek wielorodzinny i sobie chwali. Nie trzeba się bać wszystkich, co nie są bankami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy podróżnicy często nie mają możliwości odkładania znacznych środków finansowych, tylko szukają innych sposobów na sfinansowanie podróży. Pożyczki są szeroko dostępne i wysoce atrakcyjne, bez problemu można znaleźć np. w wonga. Dzięki temu można uzupełnić budżet i zamiast spędzić urlop w domu, wyjechać w zupełnie nowe miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie potrzebuje małej pożyczki na wakacje, bo już wysiedzieć w robocie nie mogę. Arnold czy wiesz jak u nich w praktyce z przyznawalnością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Arnold, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=dziennikwschodni. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do przeczytania poradnika na temat takich pożyczek: ***s://poradnik-novacash.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zapłacić rachunki i rozpocząć nowy biznes? czy szukasz obecnie zabezpieczonej i autentycznej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy? jeszcze dziś skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ jest to ta sama firma, w której potwierdzam moją pożyczkę w wysokości 50 000 euro w piątek, a teraz pojawiłam się na blogu, aby wspomnieć o tej wspaniałej i miłej firmie, która pomoże Ci uregulować moje rachunki dzisiaj i także bardzo duże dzięki mesie Stelli Rene, ponieważ jest miła i kiedy kiedykolwiek się z nią kontaktujesz, proszę poczuj się swobodnie i rób to, o co poprosiła cię, ponieważ dzisiaj moje nowe życie się zaczęło i moje marzenia się spełniły i nigdy nie zawiodą w reklamie jej raz osiągnąłeś sukces, ponieważ dzisiaj wszystko jest dobrze ze mną i dziś bardzo dziękuję pani Stelli Rene. Sousa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie, moi dobrzy obywatele, czy byliście w kryzysie finansowym lub problemie w swoim życiu? czy chciałeś spłacić swój dług, kupić dom, czy chcesz spłacić dług w banku, to jest rozwiązanie dla ciebie wszystkich, ponieważ widziałem wielu ludzi z tego kraju i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że istnieją wciąż uczciwi i legit kredytodawcy tutaj w naszej firmie, dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 150 000 euro i byłem tą samą osobą, która szukała pożyczki przez ponad 3 lata, płaciłem różne firmy, ale tutaj w naszym kraju Stella Rene jest rzeczywisty i zawsze jest gotowa pomóc każdemu, kto chce kredytu, a ta firma również przyznała szybką pożyczkę w mniej niż 3 godziny, a otrzymasz pożyczkę na swoje konto bankowe, a dziś pojawiłam się na blogu, by dać moje świadectwo , a także, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stella Rene, firmą pożyczkową na adres e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), aby uzyskać szybkie, bezpieczne, niezawodne i godne zaufania pożyczki, a dziś jestem taka szczęśliwa, ponieważ wyczyściłem wszystkie rachunki i teraz jestem wolną kobietą Wszystko za sprawą firmy pożyczkowej Stella Rene. Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś znalazłem odpowiednią ofertę na ogloszeniapozyczek.pl i się nie zawiodłem. Doradcy bardzo fachowi, pomogą doradzą. Bardzo dużo ofert do wyboru. Może dla kogoś się przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć wszystkim Nazywam się Ewa Teresa, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców i potrzebowałem pilnej pożyczki, aby założyć firmę i złożyłem wnioski od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecał mi pomóc, ale nigdy nie dali mi pożyczki, Oszukali mnie i pozostało mi nic, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc z pożyczką i zmieniła moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej pożyczki, skontaktuj się z panią Jorge Grace za pośrednictwem firmowej wiadomości e-mail: (jorgegraceloanfirm@gmail.com) powiedz jej, że Ewa skierowała cię, Wszystko dzięki niej . Ewa Teresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie się niestety nie do końca znają na finansach, a potem płaczą w poduszkę co im zrobili Ci okropni finansiści z chwilówek. Wystarczy rozejrzeć się za jakimiś "lepszymi" tzw. firmami pokroju np. Financial Home. Bardzo dobra firma, oferująca sensowne stawki. Ja mocno polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banki wciąż mają najatrakcyjnieszą ofertę i nie zanosi się żeby to się miało zmeinić. Na głowę wszystkich bije bank Raiffeisen, który ma nieoprocentowaną pożyczkę ze spłatą na 24 miesiące i wystarczy dowód. Bank pobiera prowizję w wysokości 2,99% od pożyczonej kwoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj, Valued Customer Z łatwością, szybko i bezpiecznie uzyskasz 3% pożyczkę od WILLIAM RYAN LOAN. Kontakt E-MAIL: insuranceloanfirm2006@hotmail.com WHATSAPP: +1 (929) -251-1291
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Am Maria Lewandowska konsultant kredytowy, Czy potrzebujesz 100% finansowania? ja może zaspokoić twoje potrzeby finansowe za mniej spłacić, dlatego ufundujemy ci tylko 2,5% stopy procentowej. Niezależnie od okoliczności, samozatrudniony, emeryt, biedny ocena zdolności kredytowej, możemy pomóc. Elastyczna spłata, Skontaktuj się z nami @: marialewandowska17@gmail.com INFORMACJA DLA MĘŻCZYZN Twoje imiona .............................. .. Twój kraj....................... ......... Twoje miasto.......................... ......... Twój adres .............................. Twój zawód .......................... Twój stan cywilny ...................... Obecny status w miejscu pracy ......... Numer telefonu........................ ...... Miesięczny przychód........................ ....... Czas trwania pożyczki ...................... ........... Kwota pożyczki........................ ......... Dzięki i mam nadzieję, że wkrótce skontaktujemy się z Tobą, abyśmy mogli Cię wysłać warunki kredytu, warunki i harmonogram spłat Twoja szybka odpowiedź na tę wiadomość zostanie bardzo doceniona. Z poważaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie najpierw np. o Financial Home, a potem wygadujcie o firmach tego typu. To akurat super opcja dla osób młodych, które są jeszcze niekoniecznie "dobrze" widziane przez banki. FH to alternatywa i to dobra alternatywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry Przepraszam, że mnie nie znasz. Nazywam się Pani Ewa, byłem w takiej sytuacji jak teraz, kiedy potrzebowałem pożyczki, skorzystałem z pożyczki od ponad 2 firm na tej stronie i zostałem oszukany. Straciłem ponad 8000 euro. Byłem sfrustrowany i zmęczony, dopóki mój przyjaciel, który pracujemy razem jako lekarz medycyny, Marian z jej nazwiska, nie związał mnie z wiarygodną i prawdziwą firmą pożyczkową JORGE GRACE LOAN FIRM. może również pomóc, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki Po prostu wyślij je e-mailem za pośrednictwem: (jorgegraceloanfirm@gmail.com), aby uzyskać prawdziwą pożyczkę, której są zaufani i rządową firmę pożyczkową, dzięki. Pani Ewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebujesz pilnej pożyczki? jeśli tak, napisz do nas przez e-mail dengworg@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na spłatę rachunków i rozpoczęcie nowej działalności lub refinansowanie projektów po najniższej stopie procentowej 3%. jeśli zainteresowani skontaktują się z nami dzisiaj, pod poniższą informacją pod adresem e-mail firmy lub numerem telefonu firmy poniżej, aby umożliwić nam kontynuację. uprzejmie skontaktuj się z nami dzisiaj na ten e-mail: danielsilva59491@gmail.com lub WhatsApp: + 218922182398, aby uzyskać więcej informacji. Oczekuje, że usłyszy od ciebie tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję i miłego dnia . Pan Daniel Silva.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy macie się dobrze ??? Nazywam się Pani Melissa Nicholas, pochodzę z Kansas, kilka miesięcy temu wpadłem w kiepską sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki na opłacenie rachunków i odzyskanie środków finansowych z powodu obecnej sytuacji finansowej, której mój bank odmówił dać mi pożyczkę, więc nie pozostało mi nic innego, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa, straciłem prawie 750 USD i miałem więcej kłopotów i prawie dałem nadzieje na uzyskanie pożyczki, dopóki nie znalazłem posta online, post był wspólnym zeznaniem Pana Franka z Charleston States, który świadczy o tym, jak otrzymał 50 000 $ od Kathy Finance Inc. po przeczytaniu postu postanowiłem skontaktować się z Kathy Finance Inc. za pośrednictwem email: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontakt udostępniony w poście, moja prośba o niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 350 000 $ została zatwierdzona w ciągu 72 godzin od mojej prośby, a moja pożyczka została spłacona na moje konto bankowe bez żadnych pominięć. Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność, a także doradzić osobom ubiegającym się o pożyczkę, aby zachowali bardzo czujność, ponieważ istnieje wielu oszustów, których jedynym celem jest oszukiwanie niewinnych osób ubiegających się o pożyczkę, więc musicie być ostrożni i czujni ... dla tych kto potrzebuje pożyczki Polecam Kathy Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą przez e-mail: (kathyrichardfinance@hotmail.com) Dziękuję za przeczytanie mojego świadectwa, życzę powodzenia. Twój, Melissa Nicholas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...