Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Banki zgodziły się pomóc frankowiczom, ale "propozycje rządu dużym wyzwaniem"

Utworzony przez socjalizm_to_jest_to, 29 stycznia 2015 r. o 13:32
W porządku. Teraz kredytobiorcy w PLN - do ataku!!! Też chcemy mniejszego LIBOR i wakacji kredytowych!!! Dlaczego nie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz pomoc dla "złotówkowiczów"! dlaczego nie? kto tym frajerom kazał brać w obcej walucie kredyt? nie wiedzieli ze ceny walut się zmieniają?! jest ryzyko jest zabawa nie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego mamy np.górnikom pomagac ? Robić ścieżki rowerowe ?  frajerze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja w tamtym roku starciłem na akcjach na GPW, czy rząd również mi pomoze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że pomoże.  Nie zapłacisz podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WSZYSTKO JEST STRACONE   Sytuacja kredytobiorców w konfrontacji z bankami nie jest na straconej pozycji. Umowy kredytowe w większości przypadków zawierają klauzule uznane przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta za niedozwolone, tzw. klauzule abuzywne. Ich stosowanie wprawdzie nie rozwiązuje samej umowy kredytowej, ale zapisy takie na mocy prawa zostają uznane za bezskuteczne. Znaczącym przykładem i dużym krokiem dla kredytobiorców spłacających kredyty denominowane do obcej waluty jest wyrok Sądu Okręgowego w Szczecinie (sygn. akt I C 554/14), który orzekł że roszczenie wyliczone przez bank na podstawie kursu z jego własnej tabeli kursowej nie istnieje. Sąd nakazał przeliczanie kursu spłaty zobowiązań po średnim kursie NBP.   Kancelaria gromadzi uczestników pozwów zbiorowych i będzie dochodzić roszczeń w imieniu Klientów z tytułu: • uznania kredytu w walucie jako kredytu w PLN i przeliczenia zobowiązania po kursie z dnia zaciągnięcia kredytu • odszkodowanie z tytułu zawyżonego spreadu bankowego • zwrotu poniesionych kosztów dodatkowych ubezpieczeń wymaganych przez bank • odszkodowań z tytułu stosowania innych klauzul niedozwolonych   Celem nadrzędnym działań Kancelarii jest doprowadzenie do uznania kredytu w walucie jako kredytu w PLN i przeliczenia zobowiązania po kursie z dnia zaciągnięcia kredytu. Ponadto Kancelaria będzie wnosiła o odszkodowanie z tytułu zawyżonego spreadu bankowego, jak również zwrotu poniesionych kosztów dodatkowych ubezpieczeń wymaganych przez bank oraz odszkodowań z tytułu stosowania innych klauzul niedozwolonych w umowach   Zainteresowanych proszę o kontakt na adres jakub.koltuniak@nabiciwefranka.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.