Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ile tysięcy leszczy i na ile setek mln ponaciągali lokalnych ludzi z lekko wypchanymi portfelami "doradcy" kurnikowi, których agenci spenetrowali także i to forum? UOKiK już się wziął za HREtynów, może kiedyś doczekamy się czasów, kiedy ktoś weźmie się za naganiacz__K__i sr@jące po forach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman ale Ty w ogóle przeczytałeś ten artykuł? Masz świadomośc kto był właścicielem i jakiej narodowości byli pracownicy banku opisanego w tek#cie? Jesteś wyznawcą sekty pisowskiej która wszędzie widzi wroga z Niemiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman ale Ty w ogóle przeczytałeś ten artykuł? Masz świadomośc kto był właścicielem i jakiej narodowości byli pracownicy banku opisanego w tek#cie? Jesteś wyznawcą sekty pisowskiej która wszędzie widzi wroga z Niemiec?
Roman90 to niskich lotów intelektualnych wklejacz propagandowych wPiSów :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile tysięcy leszczy i na ile setek mln ponaciągali lokalnych ludzi z lekko wypchanymi portfelami "doradcy" kurnikowi, których agenci spenetrowali także i to forum? UOKiK już się wziął za HREtynów, może kiedyś doczekamy się czasów, kiedy    ktoś weźmie się za naganiacz__K__i sr@jące po forach?
Lecz się. Z mnogich kont też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie przebije "bankiera" Donalda T. który w świetle wymyślonego przez siebie prawa zajumał Polakom 150 miliardów złotych z OFE. To nie są pieniądze Polaków oświadczył.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Finansiści używali też takich słów jak „pewne, gwarantowane, bardzo dobre” - w ogłoszeniach agentów nieruchomości, dewelo-buraków i innych sępów kurnikowych takie frazy są na porządku dziennym. I nikt nic z tym nie robi, mimo że po 2008 dziesiątki tysięcy frankensztajnów popłynęło, a teraz szykuje się kolejna fala tym razem setek tysięcy "oszukanych" amatorów "pewnego zysku" z kurników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Finansiści używali też takich słów jak „pewne, gwarantowane, bardzo dobre” - w ogłoszeniach agentów nieruchomości,  dewelo-buraków i innych sępów kurnikowych takie frazy są na porządku dziennym. I nikt nic z tym nie robi, mimo że po 2008 dziesiątki tysięcy frankensztajnów popłynęło, a teraz szykuje się kolejna fala tym razem setek tysięcy "oszukanych" amatorów "pewnego zysku" z kurników.
I cyk, kolejne fake-konto założone. Ale najwyraźniej prosisz się o problemy, matołku. Ukradłeś moje zdjęcie, przerobiłeś je i używasz bez mojego pozwolenia. Zmieniasz, czy mam się zwrócić do DW o udostęnienie twoich danych, poprosić o usuniecie twojego konta, a w ostateczności nawet skierować sprawę do organów ścigania? Na twoje działania są paragrafy i może ostudziłoby to trochę twój zapał nie tylko do obrażania ludzi na forum, ale przede wszystkim do kradzieży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie przebije "bankiera" Donalda T. który w świetle wymyślonego przez siebie prawa zajumał Polakom 150 miliardów złotych z OFE. To nie są pieniądze Polaków oświadczył.......
Przebije, bo to samo zrobił PiS z resztą kasy w OFE. Tyle, że pobrał jeszcze 15% prowizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Finansiści używali też takich słów jak „pewne, gwarantowane, bardzo dobre” - w ogłoszeniach agentów nieruchomości,  dewelo-buraków i innych sępów kurnikowych takie frazy są na porządku dziennym. I nikt nic z tym nie robi, mimo że po 2008 dziesiątki tysięcy frankensztajnów popłynęło, a teraz szykuje się kolejna fala tym razem setek tysięcy "oszukanych" amatorów "pewnego zysku" z kurników.
I cyk, kolejne fake-konto założone. Ale najwyraźniej prosisz się o problemy, matołku. Ukradłeś moje zdjęcie, przerobiłeś je i używasz bez mojego pozwolenia. Zmieniasz, czy mam się zwrócić do DW o udostęnienie twoich danych, poprosić o usuniecie twojego konta, a w ostateczności nawet skierować sprawę do organów ścigania? Na twoje działania są paragrafy i może ostudziłoby to trochę twój zapał nie tylko do obrażania ludzi na forum, ale przede wszystkim do kradzieży?
Oczyszczenie z tego gbura by się temu forum przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Finansiści używali też takich słów jak „pewne, gwarantowane, bardzo dobre” - w ogłoszeniach agentów nieruchomości,  dewelo-buraków i innych sępów kurnikowych takie frazy są na porządku dziennym. I nikt nic z tym nie robi, mimo że po 2008 dziesiątki tysięcy frankensztajnów popłynęło, a teraz szykuje się kolejna fala tym razem setek tysięcy "oszukanych" amatorów "pewnego zysku" z kurników.
I cyk, kolejne fake-konto założone. Ale najwyraźniej prosisz się o problemy, matołku. Ukradłeś moje zdjęcie, przerobiłeś je i używasz bez mojego pozwolenia. Zmieniasz, czy mam się zwrócić do DW o udostęnienie twoich danych, poprosić o usuniecie twojego konta, a w ostateczności nawet skierować sprawę do organów ścigania? Na twoje działania są paragrafy i może ostudziłoby to trochę twój zapał nie tylko do obrażania ludzi na forum, ale przede wszystkim do kradzieży?
Oczyszczenie z tego gbura by się temu forum przydało.
Spadaj, trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman jesteś wynajętym trollem? Czytałeś tekst? Wiesz o czym on w ogóle jest? Ogólnie uwaga do moderujących forum DW. Moglibyście się bardziej wyslic i moderować i usuwać wpisy kompletnie nie związane z tekstem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Finansiści używali też takich słów jak „pewne, gwarantowane, bardzo dobre” - w ogłoszeniach agentów nieruchomości,  dewelo-buraków i innych sępów kurnikowych takie frazy są na porządku dziennym. I nikt nic z tym nie robi, mimo że po 2008 dziesiątki tysięcy frankensztajnów popłynęło, a teraz szykuje się kolejna fala tym razem setek tysięcy "oszukanych" amatorów "pewnego zysku" z kurników.
I cyk, kolejne fake-konto założone. Ale najwyraźniej prosisz się o problemy, matołku. Ukradłeś moje zdjęcie, przerobiłeś je i używasz bez mojego pozwolenia. Zmieniasz, czy mam się zwrócić do DW o udostęnienie twoich danych, poprosić o usuniecie twojego konta, a w ostateczności nawet skierować sprawę do organów ścigania? Na twoje działania są paragrafy i może ostudziłoby to trochę twój zapał nie tylko do obrażania ludzi na forum, ale przede wszystkim do kradzieży?
Oczyszczenie z tego gbura by się temu forum przydało.
Spadaj, trollu.
 Friendly fire! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bankierzy czy banksterzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prokuratura! Trzeba ścigać tych bankowych oszustów akwizytorów i ściągać z nich pieniądze dla pokrzywdzonych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...