Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bar Staromiejski

Utworzony przez Jurek, 1 czerwca 2011 r. o 00:55
Nie polecam Baru Staromiejskiego w Chełmie. Ostatnio chciałem naleśniki z bitą śmietaną. Dostałem dwa najbardziej płaskie i słabo nadziane serem naleśniki, jakie widziałem. Zamiast bitej śmietany - nie zgadniecie - polane były płynną śmietanką do kawy. Obrzydliwość. Zapytałem, co to jest, a pani od razu: - To ja oddam pieniądze. Dobre, co? A ilu jest mniej asertywnych i dają sobie wciskać kit? Noga moja tam nie postanie. Dodam, że gdy byłem w tym barze, to kilka osób kręciło z niedowierzaniem głowami, patrząc na "wynalazki" na talerzach. Wstyd. W ogóle w Chełmie nie ma gdzie zjeść - nie dajcie się też nabrać na "dania dnia" w Gęsiej. Niesmaczne. JA CHCĘ ZJEŚC COŚ DOBREGO!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się ożeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym prosiła,żeby ten bar był wcześniej otwierany,tak,żeby można było zjeśc śniadanie już gdzieś od 7.30 a zamykany o 19.00 . Często przyjeżdżam do Chełma i po drodze jest mi coś zjeśc,ale zawsze jest jeszcze zamknięty albo jak wracam to już jest zamknięty. A w sobotę i niedzielę turysta może umrzec z głodu.W lecie to można zjeśc jeszcze loda w fajnej lodziarni naprzeciw kościoła na Lubelskiej.Po za tym puchyyy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...