Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barack Obama i Angela Merkel odwołali wizyty na pogrzebie prezydenta Kaczyńskiego

Utworzony przez Lay's, 17 kwietnia 2010 r. o 21:54
Merkel jak by chciała to by mogła d*** ruszyc i przyjechac samochodem, ale pewnie stwierdzila ze nie ma po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże chroń Nas przed fałszywymi przyjaciółmi.Bo z wrogami sobie poradzimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że pomylili Lechów i teraz w porę się zorientowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co PiSuary? Świat nie kocha waszego prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy PO-paprancy laczmy sie sekula (ten od komisji hazardowej)na prezydenta,nasz palikot sie wypalil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powód do radochy śmiecie z PO? Może zatańczycie na grobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebało was deb***e czy tak macie nasrane wełbach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrali zamiast Krakowa jakąś drugą Jałtę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisze szczerze, czy na impreze do krakowa przyleci brudas zaa oceanu, czy ten cep z kremla, wali mi to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Powód do radochy śmiecie z PO? Może zatańczycie na grobie?
pewnie ze zatanczymy rock'n'rolla, kwa kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwa kwa napisał:
pewnie ze zatanczymy rock'n'rolla, kwa kwa
na twoim grobie BUCU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto by jechal na pogrzeb kaczki...chyba tylko jacys Warszawiacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko PO napisał:
I co PiSuary? Świat nie kocha waszego prezydenta?
"PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm" "Platforma celowo prezentuje brak stanowiska we wszystkich ważnych kwestiach ... Nie przeszkadza jej to wmawiać społeczeństwu, że jest tą upragnioną nową jakością" "Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją" Kto to powiedział ? Jarek Kaczyński ? Nieeeeeeeeee, znany muchołap Stefan Niesiołowski w wywiadzie dla Gazety Wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy wszyscy piszecie ?! straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ubolewałem nad śmiercią prezydenta na którego głosowałem.Do momentu przerodzenia się ceremonii w wielkie show medialne i prześciganiu się byłych wrogów:kto go bardziej teraz kocha.I jeszcze ten Wawel zniszczył autorytet Dziwisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieżle,nieżle pojechali z tym pyłem wulkanicznym.Ludzie wszystko kupią.Był już freon z lodówek,CO2,teraz pył.Tak przypuszczałem,że nie przyjadą,ale nie wiedziałem jaki powód wymyślą.Jak usłyszałem parę dni temu o tym pyle,wszystko stało się jasne.Miliony ludzi unieruchomiono przez kolejne fikcyjne zagrożenie.Tylko PO to,żeby umniejszyć rangę Pogrzebu Prezydenta.Przypuszczam,że słupki POparcia za mocno POleciały w dół,a obecność tylu przywódców nad trumną nielubianego przecież przez POstęPOwą część sPOłeczeństwa Lecha Kaczyńskiego mogła by jeszcze bardziej zachwiać "miażdżącą" przewagę POstępu nad oszołomstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak mowisz banda oszustow i oszolomow zrobili sobie kampanie palanty zasrane zabic to malo zywcem spalic wszystkich a na temat obamy brudnego gada sie nie wypowiadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!taki sam zlodziej jak inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze ten pyl dobre w hu.................zesrusy rzadowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent chyba Gruzji leciał z usa i doleciał przez rzym,To kompromitacja obamy,merker,i tych dwóch z włoch co mieli przylecieć.A ruskowi było głupio i przyleciał,szkoda że nie zabrał ze sobą putina,ale po jakiego przecierz on za tym stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...