Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja nie lubię węgla bo jak ostatnio trochę zjadłem to dostalem sraki. Ogólnie też średnio mi węgiel smakuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z utęsknieniem czekam na kolejne wypociny tego tęgiego mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 70-tych panowała z kolei psychoza oziebienia klimatu. A przemysł wynik bardziej, CO w domkach jednorodzinnych było rzadkością. Wiele starych przedwojennych kamienic również nie miało CO. Moze jedynie samochodów  było mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemysł dymil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski i wszystko wiadomo :) Po prostu geniusz! Sfilcowany i kieszonkowy, ale geniusz na miarę regionu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dużo ludków a mało zieleni na Ziemii. I z gazu, i z węgla i z benzyny i ..... w spalinach jest CO 2. W wydychanym powietrzu też. Sadzić drzewa, gdzie tylko to możliwe. Kilka nowych drzew w  zamian jednego wyciętego. Węgiel zostanie w drewnie, tlen w powietrzu a Ziemia i powietrze wspólne. I nie cepiajta się Marszałka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnij sie w kopalni to i 20 dostaniesz tylko po podstawowce nie przyjmuja trza sie uczyc dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej dziwi mnie świętowanie w zakładach gazowniczych, pewnie jako solidaryzowanie się z Rosjanami, Amerykanami, Kuwejtczykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całego sercz życzę marszałkowi i jego najbliższym nowotworów płuc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym,którzy piszą o marznących du..... proponuję, aby skrócili komin pieca w którym palą rzeczony węgiel i zakończyli wylot dymu w swoich domach. Niech nie podrzucają smrodu, pyły etc. innym. Będzie OK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był taki serial o smoku-kosmicie co w***ał węgiel (kto stary ten oglądał). Smokofilomidanek mu było (chyba) - to dobre pseudo dla niewyzwolonego, antyliberalnego i miłującego węgiel pana występującego w roli marszałka. Smacznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej dziwi mnie świętowanie w zakładach gazowniczych, pewnie jako solidaryzowanie się z Rosjanami, Amerykanami, Kuwejtczykami.
 Jest coś takiego, co nazywa się górnictwo nafty i gazu a ptronem  jest św.Barbara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski właśnie zadebiutował w roli PiSowskiego intelektualnego debila, mającego w pogardzie naukę i medycynę.Brawo wy, którzyście wybrali takie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd go wziąłem. Wziąłem go z pracy i trudu. Mozolnej i ciężkiej pracy. Ze  stali,  z żelaza....Bo węgiel to koks, to antracyt.
 Niebawem przy odbiorze  dowodu osobistego,  paszportu czy prawa jazdy będą się odbywały takie recytacje. Pisowska, patriotyczna z korzeniami w PZPR władza jest do wszystkiego zdolna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski i wszystko jasne! Intelektualnie przewyższa nawet wojewodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwecja - średnia długość życia 82 lata. Liberalny i wyzwolony kraj. Full ekologiczne społeczeństwo. Polska - średnia 77 lat. Węgiel rullez. Wartości górnicze warte są 5 lat naszego życia.
   Szwecja, dochód na jednego mieszkańca 53000 dolarów/mieszkańca, Polska 13823 dolarów/mieszkańca i to porównanie wyjaśnia dlaczego Szwedzi żyją (przeciętnie) 82 lata,    Polacy 77 lat. A jak może wpłynąć na proces ocieplenia Ziemi  wyeliminowanie - co aktualnie nie jest   realne - zużycia 80 milionów t węgla w Polsce, przy zużyciu węgla przez Chiny - 3700 milionów t, Indii -700 milionów t, USA - 1000 milionów. Oczywiście, marszałek wypowiada słowa niemądre, a wręcz   kompromitujące – przypuszczam, że mówi zgodnie z   kolejnym przekazem dnia wymyślonego w centrali PIS konsekwentnie prowadzącego do upadku „dobrej zmiany”,     ale te słowa ukazują również słabość polskiego przemysłu, polskich inżynierów i polskiej nauki, nie potrafiących, od 30 lat "wolnej Polski",    radykalnie ograniczyć zużycia węgla, którego energia jest ciągle w wielkim procencie   marnotrawiona.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu biali przyznają sobie medale i kordziki, a fizyczni pod koniec kariery może dostaną stopień, tylko po to by ich w mundurze w trumnie pochowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten pierwszy z prawej to dołowy ,czy sztygar,bo nie rozpoznaje po czerwonej krymce???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...