Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NARAŻENIA NIE USTALONO, czyli wiatropylność czy spadło z deszczem? SANEPID JEST TYLKO OD MANDATÓW ZA PAJĘCZYNĘ W KĄCIE? Ale ile się można produkować, wirusa przecież nie ma. Chodźcie bez masek, nie myjcie rąk, a do kościoła ładujcie się piętrowo. Bo można. Szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt braku masowych testów w sierpniu czy wrześniu. Teraz będzie jazda do kwietnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
116 przypadków w województwie i 33 w Lublinie to też chyba rekordowe ilości. Jak się ciemnym masom mówi że wirus jest w odwrocie i nie ma się czego bać to takie są tego skutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ognisko w szpitalu wojskowym ok 33 osób.... plus kościoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w trzech galeriach już dzisiaj byłeś na zakupach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie ile osób w tym czasie zachorowało na grypę...a nie siejecie panikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to codziennie o tym pisać, jaki sens ma przekazana ciemnemu ludowi wiadomość pt kobieta 60 lat zarażenia nie ustalono!?, I co to w perspektywie daje? Ten co to pisze, 120 tych bezsensownych informacji powinien się zastanowić Po co?, przecież to mu zajmuje pewnie z godzinę, szkoda czasu przekaz bez znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie brak świadomości i niefrasobliwość u wielu rodaków nieprzestrzegających przepisów bezpieczeństwa przed pandemią korono wirusa w Lublinie w wielu miejscach publicznych jak w:sklepach w których nawet obsługa nie zabrania takich nieprzestrzegających tych przepisów nadal ich obsługiwać a nawet stawać w ich obronie a nawet wykłócać się na zwróconą przeze mnie im uwagę,kościołach gdzie wielu księży i wiernych nie przestrzega tych przepisów,środkach transportu publicznego i w miejscach zebrań oraz na weselach i innych spotkaniach towarzyskich. Wielu nieprzestrzegających tych przepisów w przypadkach stosowania masek oszukuje,gdyż zakrywa maskami tylko usta a nie zakrywa nosa,a jeden z klientów w sklepie to przez cały czas nosił bezczelnie maskę zawieszona tylko na jednym uchu,nie zakrywając tą maską swojej twarzy nawet przy kasie.We wszystkich takich przypadkach reagowałem,nawet w sposób ostry,ale inni na te sprawy byli obojętni,a smutek mój pozostał wielki,że mamy niefrasobliwe społeczeństwo i jeden człowiek nie jest w stanie zmienić tę niekorzystną dla wszystkich sytuację,że liczba zachorowań będzie duża,że nadal ludzie będą umierać.Nie pozostaje nic innego,aby w tych publicznych miejscach pojawiali się policjanci i karali nie przestrzegających tych przepisów,bo nadal nie będzie lepiej,a tylko gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...