Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bartosz Arłukowicz z lewicy wybrał rząd Tuska

Utworzony przez crx, 10 maja 2011 r. o 12:35
Z wielkim szacunkiem dla Pana Arłukowicza,ale po '89 roku pojawiali się sami mędrcy i pomazańcy narodu.Dzisiaj naród pozostał bez przemysłu,z gigantycznymi długami,koniecznością emigracji młodzieży i przede wszystkim ośrodkiem decyzyjnym poza terenem pomiędzy Bugiem i Odrą.Czy to jest ten wyśniony,wymarzony kraj,który można określić solidarucholandią ,bo z pewnością nie P O L S K Ą?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Z wielkim szacunkiem dla Pana Arłukowicza,ale po '89 roku pojawiali się sami mędrcy i pomazańcy narodu.Dzisiaj naród pozostał bez przemysłu,z gigantycznymi długami,koniecznością emigracji młodzieży i przede wszystkim ośrodkiem decyzyjnym poza terenem pomiędzy Bugiem i Odrą.Czy to jest ten wyśniony,wymarzony kraj,który można określić solidarucholandią ,bo z pewnością nie P O L S K Ą?!
Krzyżyk na drogę i nie wracaj do SLD-e.Nie jestem zaskoczony i przewidziałem,że to będzie pierwszy polityk skończony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w czym problem.Za rządów PiS (i wcześniej solidaruchów),na stanowiskach rządowych zatrudniano klechów.Teraz też sporo koloratkowych jest kapelanami na etatach państwowych.To samo z katechetami,szczególnie tych w kieckach. Cóż więc dziwnego że człowiek bezpartyjny zostaje powołany do rządu>Ciekawy jestem,co robi pełnomocnik d/s osób wykluczonych.Co to za urzad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż takiego mogło mu zaoferować sld ? facet dobrze zrobił, pamiętam jak w pewnym momencie zabronili nawet pokazywać mu się mediach !!! Bartek tak trzymaj dobrze, że skończyłeś tą geriatrią ! Na przykładzie lubelskiej jedynej słusznej lewicy która to wystawia w nadchodzących wyborach samą geriatrię z tow. czerniakiem i kurowskim na czele, widzę że słusznie zrobił... porostu SLD już nie ma... została tylko jeszcze Izka Sierakowska, może Ona coś stworzy nowego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz Miro, Zbycho, Rycho i Arłukowicz z komisji hazardowej w jednej drużynie! Jakie to życie jest przewrotne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...