Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kempa i Zbigniew Ziobro na chrzcinach w Biłgoraju. U syna posła Szeligi

Utworzony przez XXXX, 12 lutego 2013 r. o 13:13
Walić pisuary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dziecko.Nigdy świadomie nie spotka razem chrzestnych.Bo te kreatury niedługo ,a się bedda zaszczuwać.A mądrości rodzica to szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zxc napisał:
A ja myślałem że w Biłgoraju to tylko szmacownicy , krętacze,i dewianci , a jednak sa porządni ludzie i chwało im za to i skowyt palikociarni nic tu nie pomoże.
Masz na myśli firme Spectransport z Biełgoraja? hehe sama prawda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla dziecka, rodziców i chrzestnych. Miła i ciepła informacja. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asa napisał:
Biedne dziecko.Nigdy świadomie nie spotka razem chrzestnych.Bo te kreatury niedługo ,a się bedda zaszczuwać.A mądrości rodzica to szkoda gadać.
Ja bym wybrala p.Jedlińskiego, Palikota, Grodzką i np nowych inteligentnych prezesów hospicjum koszalińskiego....ajajaj... . Sama mądrość, uroda i "entylegencja".... nieprawdaż ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie jakie mają piękne żony Szeliga i Ziobro. Zdrowia dla maluszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO WSPÓLCZUĆ TAKIEMU DZIECKU! KTO TO WPADŁ NA TAKI POMYSŁ BY TAKICH RODZICÓW CHCRZESTNYCH MIEĆ. nIEDOBRE BĘDZIE TO DZIECKO! CZĘŚĆ CECH RODZICÓW CHRZESTNYCH PRZECHODZI NA CHRZEŚNIAKA! BRRRRRRRRR ZIOBRO I KEPA......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac, ze matka dziecka ze wsi pochodzi, bo takie to zawsze fryzury sobie odwalaja na pokaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było wziąć Biedronia i Grodzką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIOBRO TO CHYBA MATKA CHRZESTNA BO PRZECIEZ TO BYLA ZONA JEDNEGO KACZYNSKIEGO I KOCHANKA DRUGIEGO KRASNALA OGRODOWEGO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
son napisał:
Trzeba było wziąć Biedronia i Grodzką
Przestań... to Palikot mógłby zafundować dziecku takich chrzestnych czy Kotliński chociażby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Ziobro jest chrzestnym dziecka,przecież on nie ma ślubu kościelnego ?Ciemnej masie nic nie można,bo w mojej parafii tak nie jest,żeby ktoś bez ślubu kościelnego podawał dziecko do chrztu. a Pani Kempa. skad tam wzięła sie, też lata za tym Ziobra.Coś podejrzanego. Niech Pani Ziobrowa pilnuję swojego męża ,bo Pani Kempa zostanie jego asystentką,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a,n napisał:
A dlaczego Ziobro jest chrzestnym dziecka,przecież on nie ma ślubu kościelnego ?Ciemnej masie nic nie można,bo w mojej parafii tak nie jest,żeby ktoś bez ślubu kościelnego podawał dziecko do chrztu. a Pani Kempa. skad tam wzięła sie, też lata za tym Ziobra.Coś podejrzanego. Niech Pani Ziobrowa pilnuję swojego męża ,bo Pani Kempa zostanie jego asystentką,
Jeśli to "zaraźliwa choroba"rzeczywiście należy mieć się na baczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję! Zdrowia dla maluszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze newsy były że maja sie spotkać z rolnikami a to okazuje się ,że chrzciny ich przygoniły w te strony a spotkanie z rolnikami ot tak przy okazji. napewno sie cieszyli ale wybrali dziecku chrzestnych starszych od siebie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dziecko. To prawie jak grzech pierworodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA DNO! CO ZA LUDZIE! JAKA GRA POD PUBLICZKĘ, JAKA POKAZÓWKA! BŁEEEE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u wałęsy też Michnik do chrzty POdawał i co z tego wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję rodzicom wspaniałego dzieciaczka. Zdrówka dużo życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Gratuluję rodzicom wspaniałego dzieciaczka. Zdrówka dużo życzę.
....A ja im wspolczuje tak trafnego wyboru,a i dzieciak to juz napewno ma przeje...ane:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...