Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech dla kolesi z PO śpiewa ja na jej kocert już nie pójdę ... biedna martwi się czy przetrwa rządy PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a to już Kaczyński Pani nie przeraża?! - hipokryzja na max!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a to już Kaczyński Pani nie przeraża?! - hipokryzja na max!
Wyjaśnij mi co ma piernik do wiatraka albo co brałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma swoje zdanie odnośnie polityki to nie jest powód, by robić jakiś bojkot, że nie pójdziecie na koncert, bo Beata z Bajmu wyraziła się negatywnie co do PIS-u. Naprawdę Kaczyński wam łby zrył! Kim jest ten Prezes... bożkiem jakimś, że czujecie się urażeni? Opamiętajcie się! To jest chore....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
160 zł za Bajm? Jeblo kogoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
160 zł za Bajm? Jeblo kogoś?
To są miejsca VIP !   Na Cranberysa takie miejsca są po 400 zł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
160 zł za Bajm? Jeblo kogoś?
Piłeś nie pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata kiedy będziesz się skrobała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajm , cranberys, bednarek, ponadto urszula, wszystko w jednym czasie. Kto to wymyślił, bo ja tyle kasy nie mam a z chęcią bym zapłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle ze sceny słodycz będzie lać się strumieniem. Kocham was, kocham was, kocham was..... Ale piosenki są spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBOJKOTUJMY kozidrak,,,i ten cały bajm,,,,znudzili już się,,,,a kozidrak -emerytka-już za stara na oglądanie jej,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata mi podpadła liżąc d... PO . Zamiast nazywać się Beata winna nazywać się lizidu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata - przyjedź w środę do Piask - dasz koncert a ja przelecę z kapeluszem! Na pewno znajdą się fani bajmu i PO. Zarobimy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...