Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kozidrak: Kocham to, co robię, ale nie chcę odrywać kuponów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 r. o 13:57 Powrót do artykułu
W tę sobotę (28 maja) o godz. 19.15 będzie koncert BAJM-u na ARENIE LUBLIN. Bilety kosztują : 59 PLN (trybuny), 79 PLN (płyta), 99 PLN (strefa fan). Zarówno renoma zespołu jak i atrakcyjne ceny biletów skłaniają mnie do tego żeby wybrać się na koncert. Całą rodziną. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potęga Photoshop'a !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
botox rulez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah ah ha ha ! Mam zapłacić, żeby przeczytać parę bzdur podpicowanej babci?>:) niedoczekanie wasze! Jaki koncert?? Wysyp starych piosenek o Józku?? Kto na to pójdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOZIDRAK,,,,juz sie znudziła i jak to sie mowi ,,,przejadła sie juz panii Beata,,,czas bawic wnuki a nie pchac sie na scenę,,,ile można panią oglądac i słuchac Beato Kozdrak,,dosyć ,,dosyć,,dosyć,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super koncert Beaty i Bajmu odbył się dziś 28.05.2015 na Arenie Lublin. Życzę jak najlepiej i oby więcej takich koncertów w Lublinie, a zrzędy niech spadają na szczaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nazywała się piosenka wykonywana przez 3 dziewczyny z chóru? Proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Super koncert Beaty i Bajmu odbył się dziś 28.05.2015 na Arenie Lublin. Życzę jak najlepiej i oby więcej takich koncertów w Lublinie, a zrzędy niech spadają na szczaw
Ile osób było na koncercie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...