Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kozidrak wyprowadziła się z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 21:14 Powrót do artykułu
Jej, nawet nie wiecie jak bardzo mnie to nie obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale parodia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mówi o : ROZWODZIE i NOWYM Partnerze i Nowym Związku ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żegnam. bez żalu z mojej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak taK TAK!!! Na praWdĘ na TakĄ bEATę czekałem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę po niej płakał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam to głęboko w .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odjebało jej na stare lata ......:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydarzenie przyćmiło Brexit!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja cie przepraszam! Do samej Warszawy sie wyniosla? O jej ale szokujaca wiadomosc.Ja znam takich , ktorzy przeniesli sie do jeszcze wiekszych metropolii . A kto to jest ta babcia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomona Golote w peruce na Haloween
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamują Wapno ?/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ta warszawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku!! Lublin umiera bo Kozidrak się wyprowadziła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, nie będzie psuć powietrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu części komentarzy nie dziwię się jej. Ile można mieszkać wśród BURAKÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wktótce dyskoteka 120 h bez przerwy. Pięć dni wolnego w RP. Cała Polska przy tych samych utworach. Czy Beata otrzyma ode mnie wyróżnienie - jeden jej utwór w moje dyskotece - jeśli tak się stanie, to tylko dlatego, że Beata jest absolwentką III LO im. Unii Lubelskiej. Czy pargniecie innej religii i wzmocnionej konstutucji? Oto moja religia i pierwsze prawo konstytucyjne: wychodz z domu czysty i wracaj don czysty. Suplement. Robert nie trafia, ale skupia na sobie uwage przeciwnikow. Robert nie umie oderwac sie od ostaniego obroncy, co nie podoba sie Wlodkowi Lubanskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE ŻYCIE! Kozi gród czyli Lublin pożegnała i syrenkę warszawską przywitała. Firmy i sławni z Lublina uciekają, by móc żyć Warszawę wybierają, bo ludki w stolicy takich kochają. Normalni warszawiacy są życzliwi a wybór, niech będzie szczęśliwy, każdy z nas, życie własne układa, tak jak wyobraźnia nam doradza, a że wyjechała, bo sama chciała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nawet nie zauważyłam że tu kiedykolwiek mieszkała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, no cóż - tu nie tęsknię za nikim i nie kocham nikogo, robię to, na co tylko mam ochotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...