Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kozidrak wyprowadziła się z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 21:14 Powrót do artykułu
nareszcie wyniosła się stąd...ile to można było jej słuchac jak darła ryja przez mikrofon i w kółko to samo śpiewała... teraz niech zanudzi wawę, a jak tak się stanie to zostanie jej na starość jedynie Ameryka i Chiny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale spuchła ta pani. Strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pewnie od tej Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkała w Lublinie,ale nie było Jej tu widać ani w sensie artystycznym,ani też społecznym.Warszawa to hałas,smrod spalin i ogólna nerwowość ,jeśli to ma być zesłanie to rozumiem tą minę do złej gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BABA Z WOZA KUNIOM LŻEJ - KOLEJNA MIERNOTA ZASZCZYCIŁA WARSZIAWKIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani  Beato gdzie u pani patriotyzm-często mówiła    kocham  Lublin ???????,szkoda już na     pani   koncert   nie   pójdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ pani (Beato) wstydu (sobie) oszczędź ! - zawsze pani miała w głębokim "niepoważaniu" swoich Fanów. Także wyjazd do warszawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenująca się na starość zrobiła. Jak można się tak zachowywać w tym wieku, będąc taka gwiazda jak ona. Narobiła sobie kichy czymś takim. Ja już do niej sympatii nie mam. W głowie siano i dla sławy, rozgłosu i kasy robi z siebie ..nie powiem już kogo. Wstyd Pani Beato, wstyd jak nie wiem co..... Myślałam, że Pani jest mądrzejsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO STRASZNE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż panie w pewnym wieku myślą że d..ą mogą łapać motyle,hormony buzują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony chłopaki z Chonabibe dwoją się i troją by coś tu zdziałać, z drugiej strony wokalistka Miąższu już pokazała w Must Be The Music, że z odcinka na odcinek może podjąć decyzję o przeprowadzce do Warszawy. Mam wrażenie, że Warszawa jest bardzo blisko Lubelszczyzny, no i my ją jeszcze zasilamy utalentowanymi granatami tj. ekspertami. Beacie dziękujemy, zasługuje ona na respect, swój Plac i pomnik w Lublinie. Nie ukrywam, że od Takiej Warszawy oczekujemy offsetu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK DLA MNIE TO ZA TŁUSTA GRUBO WYGLĄDA NA TWARZY. NIE PODOBA MI SIĘ .WYGLĄDA STARO I NAPUCHNIĘTA. NIE LUBIĘ TAKICH TWARZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata nie mieszkała w lublinie a w Lipniaku koło lublina. Bardzo miła osoba prywatnie,miałem okazję bywać u niej parę razy. Co prawda w telewizji wygląda na wyższą a w rzeczywistości jest b.niską osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje życie staciło sens... W pewnym stanie umysłu lepiej skorzystać z porady psychologa, zamiast zbłaźnić się na oczach całego Lublina i okolic.  A swoją drogą wyprowadzić się do Warszawy? To żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Beata nie mieszkała w lublinie a w Lipniaku koło lublina. Bardzo miła osoba prywatnie,miałem okazję bywać u niej parę razy. Co prawda w telewizji wygląda na wyższą a w rzeczywistości jest b.niską osobą.
No wiesz, jako sprzątaczka wiele mogło ci umknąć. W końcu najważniejsza dla ciebie była szmata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz talentu trzeba mieć klase. KLASĘ nie klasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbija kobiecie na stare lata i tyle. A tak poza tym co nas obchodzi życie prywatne Beaty Kozidrak? Każdy ma swoje problemy. Czyż nie ma ważniejszych informacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...