Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kozidrak zarobi w wakacje milion złotych

Utworzony przez ~Ktos~, 9 czerwca 2010 r. o 16:22
Dlatego nie kupuje jej płyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BAJM jest najlepszym zespołem w Polsce. Sprzedał ponad 5 milionów płyta i ma kilkadziesiąt przebojów, m.in. Piechotą do lata, Dwa seca dwa smutki, Dzień za dniem, Co mi Panie dasz, Józek nie daruje ci tej nocy, 10 prztykazań, Małpa i ja, Płynie w nas gorąca krew, Szklanka wody, Nagie skały, Biała armia, Myśli i słowa, Noc po cięzkim dniu, O tobie, Lola Lola, Modlitwa o złoty deszcz, Różowa kula, Kraina miłości, Rzeka marzeń, Krótka historia, PS. Zabierz mnie tam, Teraz płynę, Złota brama, Żal mi tam tych nocy i dni, Być z tobą, Siedzę i myślę, Miłość i ja, Łąki pełne snów, Taka Warszawa. Są warci tych 55 tys. za koncert. Byłam na koncercie BAJMu w Lublinie 3.V.2010 byli świetni. Beata jest najlepszą wokalistką w Polsce, BAJm jest najlepszym zespołem w Polsce. KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA- BEATA KOZIDRAK. Życzę sukcesów zespołowi Bajm na scenie muzycznej. Czekam na nową płytę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARTYSTKA o idiotkowatym głosiku. śpiewa dla siuśmajtów naiwne bzdety. chłam i tyle - grosza nie wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='melo' date='9.06.2010, 16:59:56' post='299851'] ARTYSTKA o idiotkowatym głosiku. śpiewa dla siuśmajtów naiwne bzdety. chłam i tyle - grosza nie wart. żal.pl!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geatuluje zespolowi i pani Kozidrak brawo w sobote da koncert w Lasku 35 km od Lodzi .Wiecej takich Ludzi w Lublinie zazdrosc zamiast sie cieszyc ze w Lublinie tez mozna przy talecie zarobic podobnie jak Cugowcy z ojcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...