Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beatyfikacja ks. Jerzego Popiełuszki w czerwcu

Utworzony przez tacowy, 15 lutego 2010 r. o 17:37
A skąd wiadomo,że to OPATRZNOŚĆ wyniesie Popiełuszkę na ołtarze (przyjmie do grona świętych),czy to tylko chore ambicje polskiego kleru.JAk kler może uczynić zwykłego człowieka świętym.Jakie cuda czynił ksiądz Jerzy że uważa się go za świętego?A jeśli faktycznie był (jest?) święty,to dlaczego jego szef dopuścił do takiej śmierci?Tylko niech oszołomki nie mówią,że Bóg naznaczył jego (i innych) aby po śmierci mogli cieszyć się królestwem niebieskim.Jak można ludziom wciskać ciemnotę,że miłosierny Bóg zesłał na ludzi klęski,choroby i inne ułomności i kalectwa tylko po to,aby po śmierci oglądali oblicze Najwyższego. P.S. A czy niewidomy od urodzenia,będzie po śmierci widział niebo (lub piekło) czy też będzie niewidomym aniołkiem lub np. ułomnym aniołkiem bez rąk i bez nóg,czasami z wodogłowiem i innymi przypadłosciami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było,gdyby kler kat.okazał pełnomocnictwo Boga do nadawania ludziom świętości,do "wysyłania" zmarłych do nieba lub czyśca.Kto nie ma takiego pełnomocnictwa które może udokumentować,jest po prostu oszustem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny niedouczony pseudoateista, umie tylko szczekać a ma podstawowe braki wiedzy, bo nie odróżnia beatyfikacji od kanonizacji. Echh...o święta naiwności, co za ciemnogród!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cudem jest choćby i to, że 2000 lat od narodzin Chrystusa nie wolno nam jeszcze ani głosić , ani mówić PRAWDY - a mordercy chodzą wolni, choć dokonali zbrodni - na osobie świętej - zbrodni najgorszej, dokonali zamachu nie na reprezentanta narodu ale na świadectwo najgłębszej wiary - księdza - którego odwaga równa jest odwadze Chrystusa - a lud przecież wiedział, że komuna księdza prześladuje i kapłani koledzy też tylko ostrzegali ale nikt go nie chronił a przecież chroni się ( I TO TA SAMA EMERYCKA EKIPA POLICJANTÓW) nie tylko ludzi ale mienia i to za "jaką" kasę, - ale cóż twarze morderców były wyraziste i niemal kwadratowe z dumy z popełnionego czynu, a Boże Igrzysko - było dla nich jednym tylko z rozkazów po takiej Kopalni Wujek, czy Poznaniu` 56 i wybrzeżu`70, te ofiary to apostołowie a`priori męczeństwa ks. Jerzego - największego świadectwa wiary w WOLNOŚĆ I DOBRO, na które każdy człowiek, bez wyjątku zawsze czeka! BARDZO DOBRZE dobrze zostanie beatyfikowany - a jego kaci powinni wtym dniu stać na tym moście spętani i związani jak on w tą cichą tragiczną noc by zrozumieć co czuje człowiek niewinny w rytuale katowskiego rozkazu - i niech popatrzą na swoje matki - niech spojrzą im w oczy i uspokoją choć na moment Ich - i innych matek sumienia. A to dlatego, że Mama nie dostała zadośćuczynienia bo to ponoć nie ludobójstwo czy inne nagrodzone zbrodnie - ale powinna poczuć ulgę i zobaczyć - no właśnie czy są zdolne do tego by okazać wobec niej samej skruchę - bo zbrodniarze na pewno nie jak Ali Akcza - ale matki są chyba to sobie winne - a przy okazji całuję mocno mamę ks. Jerzego - jedyna to chyba taka z matek, która tak dzielnie, i w skromności, i wyobcowana nadal z pokorą i zranionym na wieki sercem znosi cale to ziemskie IGRZYSKO - coraz bardziej uświęcane. I prośba - Oby komentarze były pełne czci i szacunku do tego faktu. pozdrawiam! Ps. Kiedy przewijałam moje 6 miesięczne dziecię w 1984 roku - usłyszałam o śmierci ks. Jerzego - dreszcz strachu po stanie wojennym tak często goszczący w mojej duszy uwolnił znów strugę łez - tym bardziej, że zabrakło w tym samym roku mojego równie dzielnego jak ksiądz Jerzy - i mądrego ojca. - ..... powiało wtedy grozą oj powiało! - a moje dziecię było takie maleńkie i jakiż groźny znów był przed nią świat? -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest teoria, że ks.Jerzy był bardzo dobrze opłacanym "TW", a zgubiła go chytrość, bo chciał coraz więcej i to w zachodniej walucie. Osobiści sądzę że to bzdura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE JAJA Z TYMI ŚWIĘTYMI,BIEDA,NĘDZA,BEZROBOCIE,W SZPITALACH ODMAWIAJĄ LECZENIA,,,,A TU MACIE JESZCZE JEDNEGO,DRUGIEGO BOŻKA,,,JAK BÓG NA TO PATRZY I NIE WOŁA,BABILONIE OPAMIĘTAJ SIĘ CZŁOWIEKU,NIE STAWIAWJ ZŁOTYCH CIELCÓW,POMNIKÓW,ZŁOTO KAPIE PO ŚWIĄTNIACH,A TAM GŁÓD SMRÓD I UBÓSTWO DZIECI UMIERAJĄ Z GŁODU,A GDZIE PODSTAWA WIARY BIBLIA,CO JEST NAPISANE,JAKIE ŚWIĘTE OBRAZKI I HANDELEK,ZA PINIĄDZE MODLITWA......CO TO JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
A cudem jest choćby i to, że 2000 lat od narodzin Chrystusa nie wolno nam jeszcze ani głosić , ani mówić PRAWDY - a mordercy chodzą wolni, choć dokonali zbrodni - na osobie świętej - zbrodni najgorszej, dokonali zamachu nie na reprezentanta narodu ale na świadectwo najgłębszej wiary - księdza - którego odwaga równa jest odwadze Chrystusa - a lud przecież wiedział, że komuna księdza prześladuje i kapłani koledzy też tylko ostrzegali ale nikt go nie chronił a przecież chroni się ( I TO TA SAMA EMERYCKA EKIPA POLICJANTÓW) nie tylko ludzi ale mienia i to za "jaką" kasę, - ale cóż twarze morderców były wyraziste i niemal kwadratowe z dumy z popełnionego czynu, a Boże Igrzysko - było dla nich jednym tylko z rozkazów po takiej Kopalni Wujek, czy Poznaniu` 56 i wybrzeżu`70, te ofiary to apostołowie a`priori męczeństwa ks. Jerzego - największego świadectwa wiary w WOLNOŚĆ I DOBRO, na które każdy człowiek, bez wyjątku zawsze czeka! BARDZO DOBRZE dobrze zostanie beatyfikowany - a jego kaci powinni wtym dniu stać na tym moście spętani i związani jak on w tą cichą tragiczną noc by zrozumieć co czuje człowiek niewinny w rytuale katowskiego rozkazu - i niech popatrzą na swoje matki - niech spojrzą im w oczy i uspokoją choć na moment Ich - i innych matek sumienia. A to dlatego, że Mama nie dostała zadośćuczynienia bo to ponoć nie ludobójstwo czy inne nagrodzone zbrodnie - ale powinna poczuć ulgę i zobaczyć - no właśnie czy są zdolne do tego by okazać wobec niej samej skruchę - bo zbrodniarze na pewno nie jak Ali Akcza - ale matki są chyba to sobie winne - a przy okazji całuję mocno mamę ks. Jerzego - jedyna to chyba taka z matek, która tak dzielnie, i w skromności, i wyobcowana nadal z pokorą i zranionym na wieki sercem znosi cale to ziemskie IGRZYSKO - coraz bardziej uświęcane. I prośba - Oby komentarze były pełne czci i szacunku do tego faktu. pozdrawiam! Ps. Kiedy przewijałam moje 6 miesięczne dziecię w 1984 roku - usłyszałam o śmierci ks. Jerzego - dreszcz strachu po stanie wojennym tak często goszczący w mojej duszy uwolnił znów strugę łez - tym bardziej, że zabrakło w tym samym roku mojego równie dzielnego jak ksiądz Jerzy - i mądrego ojca. - ..... powiało wtedy grozą oj powiało! - a moje dziecię było takie maleńkie i jakiż groźny znów był przed nią świat? -
A co z pedofilią w Irlandii,kapłani twoi chłopczykom pupy czyścili,tutaj się2BDF75 wypowiedz cwaniaku o zboczeńcach,nawet papa guru gani to obrzydlistwo,dobrze że była komuna to odsuwali czarnych o odbytów dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teoria spiskowa napisał:
Jest teoria, że ks.Jerzy był bardzo dobrze opłacanym "TW", a zgubiła go chytrość, bo chciał coraz więcej i to w zachodniej walucie. Osobiści sądzę że to bzdura...
Zapomniałeś o podpisie więc uzupełniam za Ciebie: Podpisano, Funkcjonariusz Grupy "D" IV Departamentu MSW do zwalczania Kościoła Rzymskokatolickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beatyfikować to powinni tych oficerów SB. Gdyby dzisiaj żył śp.ksiądz JERZY to zabrałby głos na temat tego ,co się obecnie dzieje ,lub zapił się na śmierć jak śp.ksiądz ZYCH który zagrzewał młodych ludzi do tego ,aby zabili sierżanta Karosa w W-wie. Taka to już nasza narodowa przywara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wypociny troli nasuwa się jedno stwierdzenie, do łopaty bolszewicka hołoto! Dorwało się tałatajstwo do netu, zero taktu, składni czy wiedzy. Cóż, tak to już jest, że głupota zawsze jest chamska i krzykliwa. Ignorować to jedyne co można zrobić i już. No chyba, że rozstrzelać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...