Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie abolicja dla samowoli budowlanych? Rząd szykuje zmiany w prawie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2019 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Czyli wszyscy co przestrzegali prawa i dopełnili wszelkich formalności okazali się frajerami. Państwo teoretyczne dla cwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli niebawem posypią się odszkodowania za wywłaszczenia obiektów, bo "wybudowanych zgodnie z prawem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo złe posunięcie władzy i szansa dla nieruchawego Rzecznika Praw Obywatelskich: czy w nowej ustawie zagwarantowano prawo właścicieli nieruchomości? Ja mam obawy, że to lobby energetyczne załatwiało sobie taką furtkę, żeby zalegalizować linie wysokiego i średniego napięcia, depcząc przy tym prawo własności ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomiędzy zaradnością, a cwaniactwem czasami jest niewielka różnica. Dlaczego zaradny dziadek nie mógł wykonać nadbudowy zgodnie z prawem? Wtedy byłby zaradny i uczciwy. A tak, to nie wiadomo dlaczego budował bez pozwolenia? Dlaczego musiał kombinować/coś ukrywać itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwracam się z prośbą o oddanie mi kosztów pozwolenia i projektów wykonanych do mojej rozbudowy. Niestety, zrealizowałem to zgodnie z prawem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Soboń to jednak fantasta, kto go wybrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli ja dziś już pier...le urzędy i nie zamierzam ubiegać się o pozwolenie na budowę, dziękuję, do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej bedą placić podatki od nieruchomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie kombinować tylko chodzi o to że to jest kasa dla nierobów w urzędzie. Sam ciułał 30 lat a teraz oddaj kasę urzędnikom i dopiero kupuj materialy i tyraj dzień i noc. To nie jest czegoś ukrywanie czy cwaniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja.Ojciec niedługo po wojnie zamiast łazić po lasach i rabować jak większość wyklętych ciężko pracował na roli.Do istniejącej obory dobudował w czasie krótszym niż załatwianie pozwoleń kawałek pomieszczenia.Do dziś służy nie przeszkadzając nikomu.Brawo Panie Soboń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie u ministra w rodzinie dużo nielegalek i teraz furtkę legalizacji trzeba uchylić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKIE KOMUNĄ STOI - lewaccy hejterzy nie mogą darować SOBONIOWI dobrych pomysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czyj "szwagier" ma interes do zrobienia....?????? czyli tak stanowi się bezprawie w naszej Ojczyżnie - a wy frajerzy bulić pieniążki i nie dyskutować - prawo to dla plebsu jest, czerwona arystokracja już w błękicie nieba się zanurzyła i ponad prawami ziemskimi jest !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...