Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie repolonizacja PZL Świdnik? "Wciąż trwają rozmowy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2018 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Wczoraj spotkałem na autostradzie pod Łodzią transport 4 naszych morskich śmigłowców MI-14, nie wiem czy na złom czy do remontu ale uważam że takiej klasy maszyn już mieć nie będziemy jedyne które mogły lądować na wodzie, pływać i z ogromną mocą. Wielokrotnie ratowały życie marynarzom, rybakom, żeglarzom, pasażerom promów w najtrudniejszych warunkach nawet w czasie sztormu stulecia gdy zatonął Heweliusz. Zabawki ze Świdnika to nie to samo i nie chcę by na siłę wpychano je marynarce, akurat w tej roli Caracale były o niebo lepsze. Latanie nad wzburzonym morzem to nie lot nad lądem z możliwością awaryjnego lądowania te śmigłowce będą jedynym ratunkiem dla ludzi pracujących na morzu, karetki tam nie dojadą a okręty ratownicze mogą dotrzeć po wielu, wielu godzinach i poświęcić kolejnych kilkanaście na dotarcie do portu i dostarczeniu poszkodowanego do szpitala który w tym czasie będzie podrzucany, kołysany na fali np z ciężkim urazem kręgosłupa. Proszę o pełny profesjonalizm a nie zamówienie pod publikę nie znającą tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.i.p.r.z.e.n.i.e w bambus nie repolonizacja. W.y.j.e.b.a.c pislamistow na smietnik historii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem  za POLONIZACJĄ   WSK  Świdnikto dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw sprzedarz za bezcen a teraz odkupienie za gruba kase - great deal buhahaha typowo taki polski frajerski deal;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sobon dziekujemy za zamowienia! Jest pan wielki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to aby nie obiecanki pisanki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwaiązkowcy" z PZL mają większe problemy, które dotyczą rowerów a Wy tu o śmiglakach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dadzą radę zrobić jeszcze WSKi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń już wie, że nie ma szans na zamówienia na śmigłowce ze Świdnika, więc wciska nam kolejną obietnicę. Powiem krótko, teraz to się pan wal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowcy z rady lotniska LUBLIN i tuSSk - lokaj z Brukseli - powinni już dawno gnić w pudle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0-PSL byli o włos od zniszczenia PZL Swidnik - teraz udają zatroskanych? A kopa w d i precz Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozczarowany wyborca" chyba raczej załamany POpapraniec? I słusznie trzeba odzyskać zakład zanim panstwo zacznie łożyć grube miliony. Teraz Włoch ma opcję albo ma zaklad na własność i nie zarabia, albo ma udział w firmie i ma milionowe zyski z zamowień rządowych. Wybór jest prosty. Franzuzi zrozumieli to przy repolonizacji elektrowni, Włosi przy odsprzedaży banku. Brawo PiS! Czekam na odzyskanie autostrad. Dlaczego na ich budowę nie wyłożono kasy z ZUSu tak chętnie trwonionej na OFE? Obecnie emeryci byliby opłacani z sytych bramek. A tak bulimy krocie w imię nabijania kabzy cwaniaczkom, co podpisali umowy z SLD i PO-ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiesz że caracala nie testowano nigdy w morzu bo...czasu nie było :). Jak poczytałem i porozmawiałem z ludźmi z branży to w tym przypadku szliśmy w ciemno bez testow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błaszczak w rozmowie z TV Trwam.... no taaa..... czemu mnie to nie dziwi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli zaczynam tęsknić za zaborami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo my lepsze śmigłowce umiemy nie zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz wszyscy którzy Lubią Swoją Wieś lecą i głósują na partię zarządzającą nadzieją- matką głupich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błaszczak jest nikim. Pytajcie prezesa. Po to udawania, że ktoś jest ministrem, oni tylko pensje pobierają. Decyzje zapadają na Nowogrodzkiej. Reszta to teatr, niestety cholernie drogi, bo z naszej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd za nasze pieniądze kupi zakład, tylko ciekawe kto nim będzie zarządzał ? Bartek Misiewicz ? Już w Janowie Podlaskim pokazali jak sprawne mają ekipy zarządzające!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zwolennicy pis to taka tempota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...