Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie zakaz handlu w niedzielę? Projekt ustawy już w Sejmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2016 r. o 18:20 Powrót do artykułu
te podpisy to zlozyli dzialacze kodu i wyznawcy rydzyka 65+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej jestem ZA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę za o ile będzie zakaz w niedzielę zbierania tacy i innych datków co łaska nie mniej niż ,... na k.kat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy znowu bez wazeliny dla sukienkowych robotę robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest przeciwko każdy powinien mieć wybór  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest sprawa handlu w niedzielę czy święto. Proszę odpowiedzieć sobie czy chcesz pracować w niedzielę Ty lub ktoś z Twojej rodziny. Nie chcę ,żeby moja żona pracowała w niedzielę (a pracuje) i wszelkie plany są nie do pogodzenie - bo praca wypada dokładnie w imieniny czy inne zaplanowane imprezy. Nie robię zakupów w niedzielę - bo mam na to inne dni i znając koszt rozwalonego niedzielnego wypoczynku - szanuję innych prawo do wolnych dni. I tu nie chodzi co ja w tym czasie robię -- ważne , że odpoczywam z rodziną lub kumplami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ustawa miała poparcie społeczne, to miałaby nie 300 tys. podpisów, a 3 miliony. Ja pracuję w handlu od prawie 2 lat, czasem muszę pracować w niedzielę, ale nie każdą, za to dzięki temu mam wolne na tygodniu, a wtedy mogę coś załatwić, czego w weekend się nie da. Dlaczego mam z tego rezygnować, skoro taki układ mi odpowiada? Wszyscy wiedzą, po co to ma być wprowadzone - żeby ludzie zaczęli chodzić do kościoła - tylko nie pojmują, że taka ustawa nie spowoduje napływu mas do kleru, bo i dlaczego? No chyba że wpadną i na ustawowy obowiązek uczestniczenia w niedzielnej mszy, w sumie by mnie to nie zdziwiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt? Krótszy czas otwarcia sklepów to mniej zatrudnionych. Konieczność zwolnienia pracowników na niedzielę spowoduje, że pracodawca da im mniej dni wolnych w tygodniu, kiedy mogą różne sprawy załatwić - np. urzędowe, bo przecież 40 godzin w tygodniu w etacie trzeba kiedyś wypracować. To niczego nie załatwia - oprócz względów religijnych, które mnie akurat nie obchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę otrzymuję ok 300 zł netto podczas zwykłego tygodnia ok 100zł. To oczywiste, że wolimy przepracować niedzielę i mieć za to wolny piątek, żeby coś załatwić w urzędzie, albo na poczcie czy banku. Niech nie decydują za mnie Ci, którzy mogą bezkarnie opuśćić miejsce pracy na kilka godzin. Ja nie mogę się wyrwać poza sklep, muszę być na miejscu. I chcę pracować w niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pracuję w markecie i jak stracę pracę to pójdę do Solidarnośc do pana Dudy żeby mnie zatrudnił !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zwykly dzien dostaje 80 zl. Za niedziele 110. To mi to lotto. Moge w domu w niedzielę posiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości krajów uni europejskiej markety są pozamykane np Belgia.... Tam problemu nie ma a w Polsce ludzie zacznal spędzac czas w końcu z rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, każdy kto pracuje w handlu to chciałby chociaż w niedziele odpocząć. I nie chodzi tu akurat o kościół, bo kto nie chodzi do niego to i tak wolna niedziela nic nie zmieni. Bedzie czas na odpoczynek z rodzina. Kto nie jest pazerny na pieniadze to wie o czym mowie. Kto pracuje w niedziele to wie ze nie ma wolnego dnia na tygodniu żeby odpocząć, bo zawsze jest cos do zrobienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego dwa tygodnie przed świętami czemu takie reguły bo co bo trzeba na te święta ozdóbek kupić haha wiadomo kto tym trzęsie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chciałabyś(chciałbyś) pracować w niedzielę. Nie decydujmy za innych w sytuacji, w której sami mamy gwarancję wolnego od pracy siódmego dnia tygodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech pozamykają szpitale koleje itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do nastepnych wyborów i upie...lą sprawie łeb i wrócą zakupy ,cierpliwości ,poczeka sie ,pułtusk wroci i bedzie dobrze, ave kod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyobraż sobie że mama taką pracę że pracuję w niedzielę i w święta to praca w szpitalu gdzie najwięcej na sory trafiają ludzie wlaśnie w niedzielę bo najwygodniej bo specjalista skonsultuje zrobi się  przy okazji badanka bo po co na tygodniu biegać do specjalistów jak na sorze zrobią wszystko Ludzie właśnie w niedzielę najwięcej przychodzą z pierdołami może by tak pozamykać w niedziele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...