Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co on gada? Pracuje w budzetowce i moja pensja jest zamrozona od 8 lat. Wariat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadłużenie wzrosło dwukrotnie ale wszystko jest ok . Banda hipokrytów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co on wie o mojej płacy? może według siebie mierzy. i nie chodzi o trudność sytuacji, tylko o to, że "kredyty" nie są w ogóle kredytami. nie jest kredytem nic, w czym rośnie kapitał. czy on chociaż podstawówkę skończył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem na zasiłku dla bezrobotnych i nie widzę aby wzrósł o 40 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak? Moja placa stoi w miejscu od sześciu lat. Zwazywszy inflacje jestem co najmniej 12-15% w plecy. Pan prezes zdaje sie z wyżyn swojego stolka nie dostrzega juz rzeczywistości zwykłych ludzi. Za to boi sie rozpierduchy, ktora zgotowaly banki, a kredytobiorcy mogą uruchomić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On chyba mówi o swoich zarobkach! złodziej - bohater afery podsłuchowej - obiadki na nasz koszt u pana Sowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow Belka twierdzisz, że zarabiam więcej to mam wszystko oddać do banku. Super. Genialny jesteś człowieku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma do tego pensja, niech on ludziom nie zagląda do portfeli. Tu chodzi o respektowanie prawa! Tylko i wyłącznie! Jeśli złodziej okradnie bogatego, to można mu darować? Prawo winno być respektowane, nie rozmydlajcie problemu - czy kogoś stać na spłacanie, czy rata nie jest wysoka, to nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisi bankier na krawacie Hasiok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Belka. To kup Pan za 500tys złotych moje mieszkanie warte 300tys. OK? Dzięki temu będę mógł spłacić kredyt w CHF i wziąć nowy kredyt na większe mieszkanie, bo w ciągu 7 lat rodzina nam się powiększyła i trochę nam ciasno w tym frankowym mieszkanku. OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne, więc można ich skubać dalej. Byle banki i prezesi tych banków miały wypas! Poza tym jestem frankowiczem i pensja od długich lat mi nie wzrosła. Pany Belce dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyje płace wzrosły? ja straciłam poprzednią pracę, musiałam "brać co byłó" i doszły mi wydatki na terapie autystycznego dziecka... wzrosły pewnie pensje banksterów i ministrów, może by tak Belka zmienił punkt widzenia zamiast pieprzyć takie bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kutas. Od czasu zaciągnięcia kredytu moje zarobki zmalały 3-krotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wzrosły owszem , moje wzrosły o 80 zł na rękę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie da sie tego SLUGUSA BANKSTEROW sluchac ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem kiedyś ,że ten facet jest poważny a to zwykły idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belka to jest kutas jakiego nie ma na ziemi , a moja o 100zł. Belka zawsze bronił interesów banków i był nastawiony na nie do Frankowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"człowiek który straci wszystko nie ma nic do stracenia" kiedyś się doczekacie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nasz prezesik nie występuje już u Sowy? Długo siedział pod miotłą jak mysz a teraz ma cos do powiedznia w sprawie franków? Tylko nikt tego nie chce słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze rok temu Belka grzmiał do prezesów banków, że kredyty frankowe to tykająca bomba. I co? Bomba się sama rozbroiła po uwolnieniu kursu franka? Coś Belka ma nie tak z logiką, albo prezes któregoś z banków przywołał Belkę do porządku? Co by to nie było Belka powinien zacząć mocno się nad sobą zsatanawiać.Może te ośmiorniczki skażone są, stąd takie zaburzenia u Belki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...