Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO WAŁEK ! CO ON PIEPRZY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że ten Pan stanie przed Trybunałem Stanu za obietnice ratowania PO środkami zgromadzonymi w NBP (konstytucyjnie niezależnej instytucji), które złożył podczas rozmów w restauracji Sowy. Tymczasem Pan Prezes nadal jest urzędującym Prezesem i niekwestionowanym autorytetem TVN w kwestiach bankowości. Polacy nic się nie stało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalniam go z pełnionych funkcji. Na bezrobocie z nim. Ani złotówki od tego kraju taki gość nie powinien dostać. To kłamczuch i hipokryta. Zasłynął już z podatku Belki czyli opodatkowania pieniędzy już raz opodatkowanych. precz z państwowych urzędów.Teraz wypowiada się o sytuacji ludzi o których nic nie wie.Ludzi którzy ostatnie pieniądze zanoszą do banku na raty byle nie stracić dachu nad głową. Ludzi którzy nie mogą się pozbyć kredytowanych nieruchomości i długów bo władza będzie ich ścigać do końca życia i ich dzieci również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Belka, jak tego słucham to uświadamiam sobie, jak musicie kłamać w każdej innej sprawie. Jestem frankowiczką i znam sprawę od środka z własnego trudnego doświadczenia i to co pan mówi jest kłamstwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gostek żre ośmiornice chla drogie wino za moje pieniądze i jeszcze mi szpile wbija w serce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zmalały o 50% a nie wzrosły.Maksymalnie mnie wkurzają mordy z ekranu które opowiadaja jak to dobrze jest w tej POlsce, jaki dobrobyt a na każdym kroku widać jak jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja pewnie wzrosła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za sztuczna propaganda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ oczywiście, mnie się tylko tak zdaje, że mam problem, rata rzędu 2800 przy pensji 2600 to tylko moja wyobraźnia chora, miałam płacić 1400 i tak się to po prostu potoczyło... kiedy ktoś z nas (mąż, ja) zaniemożemy, stracimy wszystko, zostało nam tylko 27 lat........ :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się dzieje, że macie dziś podwójne raty w stosunku do tego, co płaciliście na początku? Ja startowałem od raty 1100zł (kredyt brany po kursie 2.2) a dziś mam 1200zł (rata uwzględnia libor -0,8%).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/pages/Pro-Futuris/238460692983301
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne czy frankowicze zostali oszukani czy też nie. Chodzi o uczciwość banków. I dotyczy to też osób, które wzięły kredyty w złotówkach. A o pomaganiu jednej grupie społecznej to nic nie mów Panie Belko bo można przytoczyć wiele grup społecznych, którym pomagał rząd z naszych podatków (górnicy, rolnicy, pielęgniarki, itp). Ale w tym przypadku nikt nie żąda pomocy finansowej od rządu, ale sprawiedliwości i wsparciu w walce z nieuczciwością banków. Mając takie wykształcenie, wiedzę i doświadczenie wie Pan dokładnie o co chodzi. I tą wypowiedzią potwierdza Pan, że liczą się dla Pana tylko interesy banków, a nie koszty społeczne bankowych oszustw. Dla kogo Pan pracuje Panie Belko? Życzę spokojnych snów! Maciek, Wieliczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belka TY d..... życzę Ci kredytu we frankach. Przez takich ja Ty płacimy raz tyle!!!!!! Czy to nie różnica z 900 płacić 2000!!!!!!!!!!!!!! Chyba liczyć nie umiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do kontaktu osoby które posiadają kredyt w obcej walucie, którego rata i kwota w skutek zmiany kursu walut wzrosła. Kancelaria LEX prowadzi działania zmierzające do unieważnienia nieuczciwych klauzul w umowach kredytowych. Tel. 531 151 536 email d.spilnyk@kancelaria-lex.org
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie są w trudnej sytuacji? KPINA!!! Sytuacja wielu polskich rodzin jest przez te kredyty opłakana. NA szczęście można przynajmniej odzyskać pieniądze, które bank pobiera w ramach ubezpieczenia niskiego wkładu własnego oraz pomostowego. Raty niekiedy są bardzo duże i rosną wraz z kursem franka. Jeśli potrzebujecie pomocy, udzielę darmowej porady i pokieruję jak odzyskać pieniadze: 533 121 778
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...