Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bestia grasuje na Zamojszczyźnie. Zaatakowała w Hostynnem

Utworzony przez ptyś, 4 sierpnia 2010 r. o 10:10
...czy te oczy mogą kłamać....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow ! ale ostra jazda była...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sake napisał:
wow ! ale ostra jazda była...
tak, tak, to na pewno byla jakas DZIKA SUKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Freddie forewer ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie jeszcze bajki potrafi człowiek stworzyć, gdy żona zapyta gdzie to się było wieczorem i dlaczego wygląda się tak, jak się wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE TO BYŁ YETI KTÓRY PRZYBYŁ Z NASZYMI BOHATERAMI Z AFGANISTANU I ZAWIERUSZYŁ SIĘ K/ HRUBIESZOWA I KTOŚ MU SIĘ Z FACJATY NIE PODOBAŁ A PO NOCY DOBRZE NIE WIDAĆ CZŁOWIEK TO CZY ZWIERZE.ZWŁASZCZA ŻE PO KILKU BROWARACH TO JUŻ MOŻNA I NA CZTERECH CHODZIĆ I CZASAMI CHCE SIĘ WARCZEĆ I GRYŹĆ, BO MÓWIĆ JUŻ NIE MOŻNA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pumba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUMBA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem! To napewno była wygłodniała chupacabra. Niech sprawdzą czy kaczki zostały zagryzione czy może została im wyssana krew! A swoją drogą gdzie tego chłopaczka napadła ta besita? Może to była jego zazdrosna dziewczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajki na dobranoc się opowiada "Puma" rzuciła się na kolesia, tak? Więc dlaczego On jej nie widział i to nie On twierdzi jakie to było zwierzę i czy to wogóle było zwierzę? Po drugie - puma raczej nie przychodzi się "połasić" tylko polować. Koleś z pumą nie miałby szans. No, chyba że to był superman ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był pli - Kot. Zmienił orientację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musi być zakamuflowany obrońca krzyża spod pałacu Prezydenckiego. Tylko ktoś taki posiada takie kły i zieje jadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to pazury kota palącego kota??? Grasuje gdzieś w tych okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze ten zaatakowany koles byl pod wplywem czegos i sam sobie wkrecil zer to jakis "obcy" xD haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
To musi być zakamuflowany obrońca krzyża spod pałacu Prezydenckiego. Tylko ktoś taki posiada takie kły i zieje jadem.
trening już od 21 lipca 2010 ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był kot Jarosława, wściekły o to że nie został pierwszym kotem RP! Teraz szaleje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nielicha historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa dla Jakuba Wędrowycza jak nic lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w hrubieszowskim jest trochę wiecej róznych besti - różnych kolorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem obywatelem hostynnego i wiem ze to nie puma bo z tym czyms miałem do czynienia jak byłem na łące kiedy zbierałem kwiatki to była zmutowana koza albo rachanski z gdeszyna coś podobnego na bank!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...