Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bez kolejek na granicy z Ukrainą

Utworzony przez er, 10 czerwca 2012 r. o 18:31
byłem w sobotę na Ukrainie. Nie jako kibic, a po zakupy. Przekraczałem w Krościenku. Na granicy tragedia. Trzeba się domyślać do którego okienka podejść. Żaden celnik polski czy ukraiński nie rusza dupska zza biurka. Ukrainiec pali papierosa przy komputerze i z łaską bierze paszporty. Trzeba głowy wystawiać z samochodu żeby celnicy zobaczyli pasażerów. Wszystko przez okienko. Pieczątki na karteczkach. Nie wiadomo gdzie podjechać. Bałagan, bałagan, a za granicę to nie chce się pisać-taki syf. Takiej drogi nie znajdziemy chyba w Polsce. Wstyd tam wpuszczać ludzi. A te najazdy na stacjach benzynowych są tragiczne. Może ze 2 litry wejdzie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to jest przejście dla przemytników a nie kibiców.chcesz zarobić to się trochę pomęcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez łapówki na Ukraine nie wjedziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez łapówki na UA da sie wjechac co Ty wypisujesz bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że chociaż Niemcy i reszta mieli kontrast co do Polski i Ukrainy. Uważają nas za dziure, ale przynajmniej drogą do Hrebennego wygląda w miarę normalnie, bo z Hrebennego do Lwowa, to tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Dobrze, że chociaż Niemcy i reszta mieli kontrast co do Polski i Ukrainy. Uważają nas za dziure, ale przynajmniej drogą do Hrebennego wygląda w miarę normalnie, bo z Hrebennego do Lwowa, to tragedia
Droga od granicy do Lwowa jest w doskonałym stanie. Remont wykonała turecka firma Onur.Droga szeroka, idealnie równa, doskonale oznakowana. Jechałem tydzień temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...