Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomni zamarzają w schronisku

Utworzony przez Guest, 29 stycznia 2016 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Wstyd najgorszy Osrodek w polsce wielkiej ksiezniej tarkowskiej ktora Nic do ludzi nie robi a pieniadze bierze I dzieci zabiera a sama jest Nic nie warta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspominam o jej niby prawej rece iwonie balsam ktora za nasza kase wiedzie zycie bardzo dobre ,a sama zostawiłąm dzieci w łodzi nigdy nie pracowałą i zyje z fundacji skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam tam .masakra.moj syn zostal zarazony jelitowka a mial za ledwie 10miesiecy . to pieklo na ziemi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałam tam z rodziną i wiem jak jest w Podlodówek bród smród i ubóstwo zimno ważniejsze dla pani tarnowskiej są zwierzęta niż ludzie jak byłam tam z przyjaciółką kierownikiem zaopatrzenia i kuchni ludzie mieli wszystko nawet pampersy dla dzieci a tak to lepiej nie mówić powinno się to zamknąć!!!!!!a ludzi z tamtad przewieźć do innych ośrodków aby mieli godne warunki z dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafiłem na tą stronę bo zwrociła sie do mnie rodzina ktora podobno placi w jednym ze slonecznych około 1800 zlotych za pobyt, cuda?. NAPISZCIE JAKA JEST PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc napewno jest to prawdą sa to ogromne kwoty jak na biednych ludzi.tylko niestety jest to krąg zamknięty, wszystko co np złe zostaje w osrodkach fundacji.Ubustwo niewyobrarzalne,kontrole wczesniej uzgodnione,zawsze mozna się przygotowac cos musi byc na rzeczy skoro ostatnio miałem informacje ze np zdażyło sie że osoba była głodna,następnym razem jak ktos chcial wracac do domu i zrezygnował z powrotu .To wszystko było pod przymusem tak twierdzi pani T. i poinformowała że cala rodzina jest popieprzona. A błaganie osoby o zabranie do domu jest nagrane.Wszawica jedzenie czy to jest normalne jeden wielki   układ  .pomoc.plp@gmail.com   prosze pisac byłi mieszkancy domu w Podlodowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym tam iść ale nie wiem czy teraz się coś zmieniło czy ktoś coś wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mogło się coś zmienić teraz potrzebuje tam iść a nie znam innych pomocy gdzie mogę się podziać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...