Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomny wygrał pół miliona. Kupił dom i zakłada interes

Utworzony przez heno, 11 marca 2011 r. o 09:37
ciekawe? Bezdomny wysyła sobie sms-y po 5 zł, nie wszystkich na to stać nawet posiadających mieszkanie. To może być gość kupiony przez tą firmę sms0ową dla reklamy, a auto niby w niemczech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marek, powodzenia. Nich się panu uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dowodzi faktu,że w życiu najważniejsze jest szczęście,a wiedza i praca są dodatkami.Ale tak trzymać!Dla wielu będzie to nadzieją na możliwość szczęśliwej odmiany losu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA ARTYKUŁ SPONSOROWANY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrał 500 000,00 PLN a nie stać go na żyletkę by się ogolić(PIERWSZE ZDJĘCIE)!!! TWARZ ZADOWOLONA ZE SZCZĘŚCIA !!!!! Ubrany ślicznie tylko do zdjęcia. No i zakłada biznes we Frankfurcie bo go nie stać na POLSKĘ - a tam GO nikt nie będzie widział ani o nim słyszał. Kupił mieszkanie ale o tym sza. Grunt to reklama !!! Czy te SMS-y to tylko dla naiwnych ??? Ile dana korporacja musi otrzymać SMS-ów by dać komuś coś wygrać ?? REKLAMA DŹWIGNIĄ ROZWOJU !!! DZIĘKI NAIWNYM ??? A czy te korporacje wysyłające SMS-y o wygranych chociaż człowiek nie gra płaca podatki od wpływów ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ciekawe. Równo pół miliona kary ma do zapłacenia organizator loterii "pusty SMS" za naciąganie klientów: http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110104/KRAJ/564381508
W ostatnim czasie wiele osób dostało SMS-a, z informacją, że wygrali gwarantowaną sumę pieniędzy, co oczywiście nie było prawdą. To treść jednego z SMS-ów: To jest szok, ale prawda! 30.000 zł na własność! Napisz nam SMS o treści OK na 74500 i nie zdziw się, jeżeli do Ciebie zadzwonimy. OK?”. Organizatorem konkursu "Pusty SMS” była spółka Internetq, której za oszukiwanie ludzi Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyznaczył karę w wysokości pół miliona złotych. (...) W reklamach loterii wystąpili znani polscy aktorzy oraz gwiazdy telewizji, którzy zapewniali, że wystarczy wysłać 1 bezpłatny, pusty SMS, aby wygrać kilkadziesiąt tysięcy złotych. W UOKiK znajduje się więcej tego typu spraw. - W ostatnim czasie dostajemy dużo skarg odnośnie tego typ SMS-ów – stwierdza. – Jednak decyzja o karze, jest pierwszą w tego typu sprawie. Być może dzięki temu problem z nieuczciwymi SMS-ami w jakiś sposób się zmniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Los się odwrócił..... Tyle lat mieszkał w schroniksu,a miał siostrę w Niemczech z którą rozkręca interes.Teraz dopiero siostrunia poczuła więży rodzinne?Tyle lat mieszkał w schronisku,a ja włacałem 1% podatku,zawoziłem ubrania-a bezdomnych stać na komórkę i wysyłanie sms-ów na konkurs.Aby wygrać,trzeba wysłać spooooooro esemesów.A to kosztuje. No ale niech mu się wiedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie , że wygrał ... Ale nadal nie jestem przekonany do tych loterii sms / no tak , zapewne materiał jest sponsorowany bo dzisiaj nie ma nic darmo / Pozdrawiam i cieszy mnie , że człowiek jeszcze pożyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje szczescia, zycze pomyslnosci i sukcesow zawodowych - mniam, mniam dobre polskie kielbaski i pyszne piwko, pozdrawiam z ef-u:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. . . a widzisz mi tramwaj w oku??? tak, to jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest po prostu reklama wiecie ilu naiwnych teraz zacznie wysyłać "puste smsy" ? podstawili go i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to z Pustym Smsem jest tak samo jak z każdą loterią, np spójrzcie na Lotto - kupujemy te losy i nie mamy gwarancji, ze wygramy. W tej loterii zachęcają nas do wysyłania smsów, ale w regulaminie jest przecież napisane, że wygrana jest dopiero równoznaczna z telefonem od organizatorów. Jak dla mnie to normalna loteria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...