Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co to za 2 małpiszony stoją i małpiszatko blondi malowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie możesz powstrzymać się od tego złośliwego komentarza?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni bynajmniej coś robią . Angażują się w jakiś szczytny cel. A Ty ( guest) ????? A zresztą szkoda słów na kogoś takiego .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się tak angażują to niech dadzą z własnej kieszeni pajacu jeden żebrać to ja też tak mogę codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zbieram pieniądze od 10 lat, do swojej puszki wrzucam też nie 1 złotówkę. Uważam to za mój obowiązek. Jestem w mieście znany wiec trochę groszy wpada. Cel jest zbożny. 1 listopada była piękna pogoda, ale było i tak, że było kilka stopni mrozu, a wtedy 2 godziny stania nie należą do przyjemności. Dlatego kolego nie trzeba żebrać codziennie, spróbuj raz w roku przez 10 lat. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...